Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mi a teendő? Kezdek...

Ilyenkor mi a teendő? Kezdek besokalni.

Figyelt kérdés
Egy normális komoly kapcsolatom még nem volt, rettentően magányos vagyok. 1-2 randiig jól megy minden... aztán hirtelen jön a duma, hogy szép vagy aranyos de nem szeretném magam lekötni, de ha gondolod szexelni összejárhatnánk. Folyamatosan ez megy kb 2-3 éve.. Ha valakivel össze is sikerült jönni, sajnos nekem nem volt jó vele, és kb 2hétig tartott. ( 2 ilyen "kapcsolatról" van szó.) Barátom rengeteg van, járok bulizni még sem találok senkit aki megbecsülne. Nemtudom mit csinálhatok rosszul. A mai nap is az történt, hogy hónapokig beszélgettünk.. jó lenne velem meg stb.. 2hete taliztunk minden jó volt, ma mondtam neki hogy akkor döntsön lesz-e valami, azt mondta nem szeretné magát lekötni, de szexről lehetne szó. Természetesen nem mentem bele. Ti mit tennétek a helyemben hogy végre találjak valakit? 18/L
2013. szept. 26. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy látom a potenciális párkereséssel nincs problémád. Minden bizonnyal nem volt szimpatikus a személyiséged az eddigi jelölteknek, vagy simán csak a szexre hajtották és mivel nem kapták meg (gondolom), így olajra léptek egy ilyen dumával magyarázva a dolgot.

Őszintén szólva ennél többet nem igazán tehetsz, mint amit eddig is megtettél, maximum a beszélgetések alkalmával próbáld meg jobban megismerni az illetőt és még ott selejtezni, hogy ne a személyes találkozók után kelljen kihúznod belőlük, hogy igazából nem is akarnak kapcsolatot veled.

2013. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel előre letisztázom már a randi előtt, hogy nem vagyok vevő link alakokra és futó kalandokra, úgyhogy ha erre vágyik mehet másfelé. :)
2013. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A legutolsoval is közöltem, hogy én komoly kapcsolatot szeretnék.. azt mondta ő is. Már az elején olyat kérdezett, hogy majd összeköltöznék-e vele, ami elég furcsa volt nekem, pár nap beszélgetés után. Aztán ma közölte, mégsem kellek neki.. :/
2013. szept. 27. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze mert megkaphatnak akárkit a p.n.i.u.k miatt. minek állna le veled, ha nyugodnak élheti az életéd több egyeddel változatosan.
2013. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel ők férfiak és a férfiak akor érnek meg agyilag arra hog ytartós kapcsolatot hozzanak létre amikor elérik a 26 éves korhatárt, hidd el nekem én 25/L vagyok és mostmár olyan férfiakkal találkozom akik hosszútávú kapcsolatra érettek meg. Nem benned van a hiba mert te érettebb vagy tőlük ez csupán genetika a férfiak később érnek meg szellemileg egy tartósabb felelőségteljesebb kapcsolatra. Élvezd az életet és lehet akad köztük olyan is aki hamarabb megérett.
2013. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 1. 23:36
 7/8 Ravel ***** válasza:
Szerintem nem kéne görcsösen párt keresni és azon aggódni, hogy miért nincs még. Inkább csak koncentrálj a saját életedre mint szingli, mellette pedig csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek, feltöltenek energiával. Ha el tudod érni, hogy egyedül is teljes és boldog embernek érezd magad akkor konkrétabban körbe tudod írni, hogy kire van szükséged és ha magadat már megismered rendesen, lesz annyi emberismereted, hogy nagyobb eséllyel ki tudd szúrni a 'csak szex' pasikat és el is kerülhesd őket.
2013. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A mai nap is az történt, hogy hónapokig beszélgettünk.."


hát ezen jót röhögtem, imádom a vicces lányokat, add meg a számod xD


20/F

2013. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!