Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
félénk vagyok, de szeretnék barátokat szerezni. igazából nem is nagyon beszélgettem mostanában emberekel,de ebből a magányból szeretnék kitörni. kérdés: hogyan tegyem emg az első lépéseket?
2013. szept. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Osztálytársakkal kezdeném. Barátkozni szerintem nem lehet, mármint erőltetni. Az jön magától. Ha valakivel egy az érdeklődési körötök, biztos összehaverkodtok.
2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
járj el közösségi programokra. Tartozz valamilyen csoporthoz, pl sport klub. Keress olyan tevékenységeket ahol több ember csinál valami közöset, ahol együtt kell működni másokkal. Ott menni fog szerintem az ismerkedés, barát szerzés:)
2013. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha élöben nem megy még a dolog, akkor szerintem az is segíthet, ha internetes barátokat szerzel. Pl. én szívesen barátkozok veled. 18L
2013. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!