Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a ketagóriában ismerkedn...

Ebben a ketagóriában ismerkedni kell, vagy csak ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés
Mert sokan használják hirdetésre, ismerkedésre, mint pl.: győri, miskolci, soproni lányok? stb...
2013. júl. 20. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

nem, ez kib*szottul nem ismerkedős oldal :DDDDDD

ezt szajkózom minden fele

vannak olyanok is

nem, ez nem olyan

tegyél fel kérdést, amire úgy gondolod más ember tapasztalata válasz lehet, ennyi:D

2013. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az utóbbi
2013. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:
87%
Szerintem meg a gyaki már átalakult az évek során, és bizony már de facto ismerkedős oldal is lett egyben. Pláne ez a kategória. Nem értem, ez miért zavar annyira egyeseket.
2013. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló tévedésben él.


Mindkettőre használható ez a kategória. Logikus lett volna alapból, hogy csak ismerkedéssel kapcsolatos kérdésekre lehessen használni (bár a randizás kategória erre bőven jó, szerintem), viszont abból ítélve, hogy nem törlik az olyan kérdéseket, ahol valaki ismerkedni szeretne, így erre is használható.


Ha nem így lenne, akkor törölnék az olyan kérdéseket.

Szóval nyugodtan ismerkedj itt.

2013. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én szoktam minden ilyen ismerkedős kérdést jelenti és sokat ezek közül nem törölnek ki, ezért kérdeztem inkább meg.

2013. júl. 20. 21:52
 6/9 A kérdező kommentje:

Szóval, akkor mégsem kéne jelentgetni.:D

Köszönöm a válaszokat ismét.:D

2013. júl. 20. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Az ismerkedés kategóriában lehet ismerkedni (normális keretek között), de ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseket feltenni is lehet.
2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyan már, azt teszel amit akarsz, miért ne lehetne ismerkedni, nem lehet senki ilyen merev, bár abban a kategóriában vagyunk N
2013. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JohniDaren ***** válasza:
Tudom, megzavart a sok-sok 11-19 éves aki itt akar ismerkedni, de nem, ez olyan oldal.
2013. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!