Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a témakör azért jött...

Ez a témakör azért jött létre, hogy itt irkáljanak kérdést ki azok akik ismerkedni akarnak. De lusták. Vagy az ismerkedéssel kapcsolatos kérdések feltevésére?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Is-is.
2013. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem a cél konkrétan az volt..

"minden nap látok egy lányt a buszon.. hogy ismerhetném meg"


konkrétan szerintem ennek született ez a kategória..

de ez csak az én véleményem.

2013. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az ismerkedős kérdéseknek. Legalábbis régebben írta valaki, hogy direkt megkérdezte az oldal szerkesztőit, és ez volt a válasz.
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy akik itt akarnak ismerkedni, azoknak. (Az "ismerkedős kérdések" lehet nem mindenkinek egyértelmű.)
2013. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többek között én is beszéltem az üzemeltetőkkel amikor észrevettem a kategóriát. Azt válaszolták, hogy annyira megnőtt rá az igény, hogy meghagyják az ilyen kérdéseket és ezért(is) az új kategória. Egyedül a szexuális viszonyra felhívó kérdéseket törlik.
2013. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha feljön ide az ember.Szinte csak ezt láthatja?:/

Azt is be kéne rakni az oldalra,hogy el lehessen rejteni az egyes kategóriák kérdéseit.

2013. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Vagy áttehetnék egy másik kategóriába, pl. az Egyéb kérdésekbe, azt úgyis kevesebben nézik. Vagy létrehozhatnának egy külön Ismerkedés főkategóriát, és ott lennének külön alkategóriák, pl. aki direkt párkapcsolatot akar, vagy aki csak barátkozni, mert olyanok is vannak itt sokan, stb. De itt tényleg zavaró néha, amikor minden harmadik kérdés erről szól.
2013. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van,akkor szerintem azért is maradt itt,mert ez a kategória a legnézettebb.
2013. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!