Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom a magányt?

Utálom a magányt?

Figyelt kérdés
Utálok egyedül lenni, halálra unom magam. Nagyon unalmas, a legunalmasabb dolog a világon. Ti nem szoktátok halálra unni magatokat egyedül? Megöl az unalom. Amúgy ki rohad még otthon egyedül szombat délután rajtam kívül? Van még itt ilyen lúzer?

2013. aug. 31. 17:20
1 2
 1/15 anonim válasza:
23%
Mi a f szt rinyálsz? Képzeld, vannak rajtad kívül is mások, akik szombat délután otthon vannak... Ha meg unatkozol, találd fel magad.
2013. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én imádok egyedül lenni. Senkihez nem kell alkalmazkodni és nem is unatkozok. Nincs is jobb ennél. Egy személy van, akit megtűrnék magam mellett, de nem valószínű, hogy itt lesz.
2013. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ha akarod velem talizhatsz de ez attol fugg h hol laksz :))
2013. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Monnyuk én társaságba szoktam (volt) halálra unni magam.
2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is egyke voltam,tehát én már megszoktam.

Nyugodj meg,ha nincs jobb dolgod akkor játssz a neten,csetelj vagy olvas!!

2013. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. *olvaSS
2013. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem teszel ellen. Van egy csomó művelődési ház, egy rakás klubbal, hobbi csoportokkal, tánctanfolyammal, rajzszakkörrel, stb. Ezek közül bármelyik alkalmas arra, hogy barátokat, ismerőseket szerezz, és ne érezd magad egyedül. Nekem így 20 évesen 28-30 órára lenne szükségem egy napban.

Tégy a magány ellen, mert senki mást nem érdekel, hogy Te otthon gubbasztasz.

2013. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én unatkozom, meghalok, szörnyű.. ráadásul az egész hetem ilyen volt. És ma egy barátom sem ér rá, nemhogy személyesen, sehogy. Mindenki eltűnt én meg itt pusztulok magamban. Ők biztos remekül elvannak... De hát ez a nyár utolsó napja... és én még partyzni akartam egyet... : (
2013. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért unatkozol? Itt vagy velünk. Olyan érdekes, hogy vannak emberek, akik unatkoznak. Olvass ilyeneket. Az is időtöltés.
2013. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nah, bárcsak én is unatkoznék néha... de mindig van valami. Örülj, míg unatkozhatsz!
2013. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!