Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért élek álomvilágban? Más...

Miért élek álomvilágban? Más is van így?

Figyelt kérdés
Mindig megragadok egy célt, amiről azt hiszem,az lesz nekem a legjobb, de sose tudom elérni. Ezek társaságokkal,emberi kapcsolatokkal kapcsolatos célok (egy bizonyos társaságba szeretnék beletartozni), s közben ami lehetőség jön, azt elutasítom, mert nem az a társaság lesz belőle, amit én vártam...Ez így világos? Mindig van egy álom valóság, amit el akarok érni, és közben ami jön lehetőség nem ragadom meg,mert úgyse lesz olyan, amilyet én szeretnék. Így élek már évek óta, és nagyon egyedül vagyok, szenvedek. Miért van ez az egész? Mit lehet tenni ellene? Mert ezzel pont a céljaim ellentétét érem el...
2013. okt. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"mert úgyse lesz olyan, amilyet én szeretnék"


Ha élből elutasítod a lehetőséget, akkor honnan tudod?Legalább tegyél egy próbát, még a végén jobb lesz, mint az álomvilágod.

Vagy mindenesetre nem maradsz egyedül.

2013. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régen voltam így, szóval tudom, hogy mit érzel. Bele voltam esve egy lányba, igaz ő nem érdeklődött irányomban akárhogy is tepertem érte, vagyis nem volt kölcsönös a dolog. De rajtam volt a lila köd. Közben pedig jött egy lány, aki gyönyörű és kedves volt, és érdeklődött irántam. Én pedig nem foglalkoztam vele, inkább az elérhetetlent hajszoltam. Életem végéig bánni fogom.

Ezen kívül még előfordult pár hasonló eset. Igazából nem tudom mit lehet tenni ellene, jómagam sem tudom mi billentett ki ebből az állapotból. Lehet, hogy csak öregedned kell pár évet. Vagy pedig csalódnod abban a társaságban amibe bele szeretnél tartozni.

2013. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csalódás nem segít, mert mindig jön valami újabb, ördögi kör az egész.
2013. okt. 13. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod, hogy nem tudod "berendelni" az embereket. Az élet nem ötcsillagos exklúzív étterem, hogy megmondhatsd, hogy ezt és ezt kérem, ilyen sorrendben és mennyiségben, tíz és másfél perc múlva...

Annyit tehetsz, hogy a rendelkezésre álló lehetőségekből a számodra elfogadhatót elfogadod, aki meg negyerebe, azt elhajtod a vérbe. Próbálj egy kicsit kevesebbet akarni, és többet látni abból ami valójában az emberekben van.

2013. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angelik@ ***** válasza:

Valószínűleg azért nem vagy még annak a baráti körnek a tagja, mert nem is tartozol bele. Ez mindenhol kialakul, már az iskolában is, aztán a munkahely és így tovább....

Ha eddig nem kerestétek egymás társaságát, annak oka van.

Jobban tennéd ha azokra a barátokra koncentrálnál, akik veled voltak eddig is. Egy saját társaság..:)

2013. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam sokáig. Ehhez meg kell találnod a megfelelő embereket.
2013. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!