Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élek ennyire álomvilágban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élek ennyire álomvilágban?

Figyelt kérdés
Mindig, ha megismerek valakit, aki tetszik és szimpatikus, egyből elkezdek arról fantáziálni, hogy együtt vagyunk és olyan tulajdonságokkal ruházom fel, amik lehet nem is léteznek. Pl. most is volt egy fiú, akivel életemben egyszer találkoztam és az is egy hónapja volt, mégis arról fantáziálok, hogy együtt leszünk. Normális kapcsolatom amúgy 2 éve nem volt már. Miért van ez? :S 18/L
2013. szept. 30. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj nekem :) En elbűvöllek :)
2013. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkiben az igazit látod szerintem, vagy még érned kell :)
2013. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De édes vagy ... Régen én is ezt csináltam fiú létemre . Mármint ,hogy folyton olyannak képzeltem amilyen nekem jó. Pedig közel sem olyan volt... Sokszor rácsesztem már így.
2013. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd fejlődik az emberismereted, több tapasztalatod lesz és később nem is leszel ennyire naiv. :)
2013. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Naiv vagy, pont mint én. Sajnos én is ilyen vagyok. Tetszik egy fiú most is, már többször álmodtam arról, hogy együtt vagyunk, ahogy átölel, amilyen gyengéd hozzám stb. Pedig annyira még nem is ismerem, lehet, hogy nem is ilyen..
2013. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Éretlen kis szüzek vagytok mind.:)
2013. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sem szűz, sem éretlen nem vagyok. :)
2013. szept. 30. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy éretlen vagy-e, vagy nem, nem te döntöd el. ;)
2013. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hanem te? Egy kérdés alapján? :) Hát jó..
2013. szept. 30. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan éretlen jellemre utal minden amit leírtál, szóval megállapíthatjuk egy kérdés alapján is.
2013. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!