Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek, hogy ne irritálja...

Mit tehetek, hogy ne irritáljam ennyire az embereket? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mások esetében természetes hogy köszönnek az ismerősök egymásnak,mellettem meg simán elmegy a legtöbb ismerősöm köszönés nélkül. Még osztálytársak is, akikkel szinte minden nap együtt vagyok az iskolában. Bár tény hogy nem vagyok valami beszédes ember,de ettől még miért kell ezt csinálni velem? Főleg a fiúk csinálják. 18/f
2013. okt. 24. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél ufo.
2013. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan irigyek vagy zavarban vannak. Esetleg nem tudják eldönteni, köszönjenek -e előre... Nem kell ezzel foglalkozni, legfeljebb jó előre mindenkire rákiabálni egy elég hangos hellot, na akkor veszik alapot. Ha akkor sem, akkor lépj tovább, nem ér annyit. (Ha ezután is fusztrál a dolog, gondolj arra a legtöbb intelligens ember másnak kissé furcsa és zárkózott.)
2013. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira egy cigány mentalitás.. "Valaki nem kedvel.. biztos irigy."
2013. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár nekem barátaim sincsenek.
2013. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!