Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedve valakinek velem...

Nincs kedve valakinek velem szidni a magányt?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok egyedül, sokszor érzem magam magányosnak és utálom ezt az érzést. Nem hiszem el, hogy engem lehet szeretni. (Ezt nem én mondtam, hanem valaki más, de elhiszem neki). Nem akarok egész vasárnap délután a szobámban ülni, mert ma nem biztos, hogy lesz programom és nagyon nincs kedvem egyedül lenni:( Még tanulni sincs kedvem, pedig kéne. A magány minden energiát elszív belőlem. Ki tudja a legrondábbakat mondani a magányra? Ne káromkodjatok, mert betörik a képernyő.

2013. okt. 27. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
csúnya magány, ejnye-bejnye. ;)
2013. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya, csúnya magány! Nagyon rossz voltál! Nesze!

*elfenekelés hangok*

2013. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna.. Bár én nem írnék ki ilyen kérdés.. Attól nem lesz jobb, ha ideírom, hogy ejnye bejnye..:)
2013. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3 De. Jobb lesz. Hidd el.
2013. okt. 27. 15:13
 5/25 anonim ***** válasza:
A kutyafáját neki!
2013. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én csúnyábbakat is tudnék mondani, csak azt kimoderálnák. Amúgy most szuggerálom a telefonomat, így: csörögjjj! Csörrröööggjjj!
2013. okt. 27. 15:16
 7/25 anonim ***** válasza:
Csúnya magány, most kikapsz!
2013. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Utálom a magányt. Az egész fiatalságom a szobámban töltöm mert nincs kivel és nincs hová menni. Egyedül baromi unalmas. *@# magány! Bár nem is a magány hibás, hanem én. Velem nem stimmel valami.
2013. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8 Ugyanez. Be vagyok zárva a szobámba, mint valami cellába és hiába mennék el bárhová is, egyedül dögunalom(bár lehet, hogy ez lesz és megint sz@rok a tanulásra). A szüleimet meg zavarom. És igen teszek is érte, hogy jobb legyen, de most per pillanat nincs sok lehetőségem emberekkel beszélni.
2013. okt. 27. 15:21
 10/25 A kérdező kommentje:
Elfogyott a sütin. A rab-koszt.
2013. okt. 27. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!