Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meghallgatni valaki, aki...

Meghallgatni valaki, aki képes is megérteni?

Figyelt kérdés
Lázadó és makacs személyiség vagyok, viszont az itteni rendszer engem most nagyon gajra vágott. Úgy érzem nincs menekvés, az egész életem arról fog szólni, hogy egy szolga vagyok és hajtanak a semmiért, és egész életemben olyat fogok csinálni, amit gyűlölök. Soha életemben nem voltam még igazán boldog, viszont amitől meg igazán az lennék, azt nem lehet, mert szar a rendszer. És ennek tetejében senki nem hallgat meg. És most nagyon jól esne egy lélekkiöntés. Valaki?
2013. okt. 29. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a rendszerrel? Konkrétumokat írj, hogy mi a gondod, ne csak azt, hogy gondod van.
2013. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem tehetem azt, amit szeretnék. Mert egy csomó helyre le vagyok láncolva. Fiatal vagyok, szeretném megismerni a világot de nem lehet. Ott a suli. Nem hagyhatom ott, gyűlölöm és semmire nem marad időm. Még magamra sem. Ott vannak az elvált szülők, akik között kötelességem cikázni és hallgatni mindkét oldalról a nyavalygást és egymás lehordását. És nem mehetek el, nem élhetem a saját életem, nem lehet boldog, soha nem tehetem amit szeretnék. És ebbe kezdek beleőrülni. Nem fogom így sokáig bírni már...
2013. okt. 29. 08:39
 3/6 anonim válasza:
Én is fiatal vagyok, 14/L. Ha úgy gondolod, nekem mondhatod.
2013. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"És nem mehetek el, nem élhetem a saját életem, nem lehet boldog, soha nem tehetem amit szeretnék. És ebbe kezdek beleőrülni. Nem fogom így sokáig bírni már..."


Pedig saját magad is rájöttél a válaszra: ki kell bírni.

Már csak 2-3 év van hátra, és akkor nagyon megváltozik a világ. Onnantól vállalhatsz munkát, lesz pénzed, amivel elhúzhatsz otthonról vagy akár az egész országból. Persze mindennek meglesz a negatív oldala is, de legalább Te dönthetsz.

Kitartás, fogat összeszorítani.

2013. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ! :)

Írj pivátot nekem, én szívesen meghallgatlak, szívesen adok tanácsot ha tudok és kérsz :)

2013. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szeretnél nekem is írhatsz. Azt mondják jó hallgatóság vagyok :)
2013. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!