Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fejlődik vagy később...

Nem fejlődik vagy később fogant meg? Leírom az egész történetet mert úgy fogjátok csak megérteni. írjatok minél előbb léccives!

Figyelt kérdés
Szóval...Szeptember végén voltam a dokimnál azzal a panasszal hogy 2 napos vérzésem volt szeptemberbe, azt mondta azért mert van a jobb petefészkembe egy 14mmes ciszta, október 16.án kellett volna megjönnie de nem jött nem várt után 3 nappal teszteltem 4x pozitívat, október 24.én (múlt csütörtökön) visszamentem hogy milyen cisztáról van szó ha a teszt pozi, megvizsgált mondta hogy ez 100% terhesség és a ciszta sehol, szedem a gravidát és a B6 vitamint, a kezelési lapomba 4-5 hetet írt hogy annyi idős az embrió aztán már azt mondta hogy ez a pici október 8-10-e körül fogant meg (peteérésem szept.29-től okt. 3-ig volt) és hogy nagyon picike még, elküldött egy Beta HCG-re ami 129 volt aztmondta ez nagyon alacsony :( tegnap este barna folyás jött tényleg egy minimális de én szaladtam a kórházba ott aztmondta Dr. Svéd Attila hogy minden rendben ( de a fogadott orvosom Dr. Erdődi Zoltán) sokat pihenjek és jelentkezzek 2 hét múlva beta HCG-re és UH-ra,ez a baba lehet később fogant meg vagy nem fejlődik rendesen aztmondta hpgy ez a 2 lehet a dologban, most reggel felhívtam Dr. Erdődi Zoltán hogy elmondjam neki tegnap mi történt barnázás stb aki kiosztott hogy elege van belőlem ő többet nem foglalkozik velem. röviden tömören ennyi
2013. okt. 28. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kêsõbb fogant. Nyugalom!
2013. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
valószínű később fogant.nyugi!!ezzel a bunkó orvossal meg ne foglalkozz keress másikat inkább
2013. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez Szolnok! Azt gondolom hogy a barnázás nem jó terhesség alatt szerintem keress fel egy dokit. Nekem Emõdi, nagyon jó.
2013. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tegnap azt mondta Svéd hogy rendbe van minden csukott méhszáj stb ez megnyugtatott. kedden megyek Úri Szabóhoz :)és szerintem meg is fogadom
2013. okt. 28. 08:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Szolnoki vagyok Erdődit felejtsd el befásult.....nem írok csúnyát!!!!!Azonnal menj másik orvodhoz minél hamarabb hogy meg tudd mi van!Szerintem semmi gond nincs.
2013. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
még azt lenne jo megtudni hogy hány hetes vagyok meg itt már 2 hét is volt 3 is 5 is..úgy hogy..
2013. okt. 28. 08:27
 7/14 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni már mennyire kivagy a bizonytalanságtól, de sajnos ilyenkor muszáj valahogy kibírni azt az időt míg kiderül mi is a helyzet valójában. Persze nem mentség a doki viselkedésére, de gondolom nem tud semmit tenni az ügy érdekében, csak várni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd írd meg a fejleményeket és türelem!
2013. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindenképp írom. köszönöm :)
2013. okt. 28. 08:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, a 129-es HCG kezdetnek nem rossz, egy 4-5 hetes terhességhez. A kérdés az (ami a legfontosabb), hogy valóban duplázódik-e 2-3 naponta. Ha igen, akkor a terhesség fejlődik.

Sokan írják, hogy eleinte többeknek előfordulhat barnázás, még ez sem feltétlenül rossz.

Amit tennék a helyedben, hogy felkeresnék egy magándokit, legalább egyszer, íratnék fel a biztonság kedvéért progeszteron pótlást, hogy ne ezen múljon.

Én tuti elvégeznék még egy hcg tesztet vérből, és legalább nem fogod végig izgulni azt a két hetet.

Ha budapesti vagy, számtalan helyen el tudod magánúton is rendezni a béta hcg-t, csak el kell menni egy laborba és még aznap vagy legkésőbb másnap megvan az eredmény.

Próbálj megnyugodni, az eddigi dokid cseréld le, keress egy magánt, legalább annyi időre, míg kapsz progi pótlást.

Minden jót kívánok, és tájékoztass minket a fejleményekről!

2013. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dr. Erdődi volt a magán dokim de hát ő katasztrófa...holnap megyek ahoz akit meg is fogadok elmesélek neki mindent szerintem magától elfog küldeni HCG-re ha nem akkor feltétlen mondom neki és akkor a gyogyit is amit írtál :) írok mindenképp :)
2013. okt. 28. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!