Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval, meleg vagyok. 17 éves vagyok és úgy érzem, hogy senki se szeret igazán. Nincs túl sok barátom, de velük nagyon jóban vagyok. A legjobb haveromnak el is mondtam, hogy meleg vagyok és ő el is fogadta, a többiek pedig elvileg sejtik, hogy az vagyok. A haveromnak - akinek elmondtam, hogy meleg vagyok - mondtam, hogy tetszik egy fiú a suliból és kértek, hogy szóljon pár szót az érdekemben. A csávó azt mondta a heveromnak, hogy nem akar tőlem semmit, amikor a csávó haverjai szerint szerelmes volt belém 1 évig. Az srác az elmúlt hónapokban többször rám mosolygott, meg hallottam ahogy a haverjainak mondja, hogy tetszem neki, de nem mertem lépni felé. Szóval, most, hogy én akartam a haveromon keresztül elhívni valahova szente megutált(hallottam, amikor elmentem előtte, hogy mondta a haverjainak).

Most szerintetek merjek lépni felé vagy hagyjam az egészet?? 17/f

Homofób válaszokra nemvagyok kiváncsi!!



2013. nov. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbálj meg úgy közeledni felé, hogy nem a haverodon keresztül, hanem közvetlenül. Írj neki vagy menj oda hozzá, próbálj vele beszélgetni. Próbáld tisztázni ezt a helyzetet, kérdezd meg, hogy utál-e valami miatt, és ha igen, mi az. Kérdezd meg, miért nincs kedve veled elmenni valahová, holott úgy tudod, kedvel. Stb :) Én ugyan nem értek a meleg-dolgokhoz, de heteróként biztosan így csinálnám. Hajrá!

2013. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül beszélni vele túl egyszerű? Nem kell azzal indítani, hogy ki mit akar kitől, csak beszélgetést kezdeményezni, esetleg elhívni valahova?
2013. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

17 vagy szóval gondolom középiskolába jársz. Nem hiszem hogy egy ilyen homofób világban érdemes ezt erőltetned egy zárt közösségben.

Ha meleg is a srác aki tetszik, nyilván titokban szeretné tartani. Ha elkezd hozzá közeledni valaki akiről mások is tudják hogy meleg az veszélyezteti az inkognitóját, és ösztönösen megvédi magát azzal hogy elutasítja. Ha erről van szó, akkor személyes megkeresés esetén is el fog utasítani, ha meg mégsem meleg vagy mégsem tetszel neki akkor szintén.

Te már tettél egy lépést, lehet jobb lenne várnod inkább.


Iskolán belül amúgy sem jó ismerkedni. 1-2 éved lehet hátra, azt már kibírod. Keress inkább egy külsős barátot.

2013. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A türelem rózsát terem.
2013. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
egyetértek az utolsó kommenttel
2013. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia. Voltam hasonló helyzetben, nekem nem jött be. Ha gondolod írj privátban.
2013. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a türelem nem terem rózsát. Ez hülye dolog elég gyakran. Azt mondom, hogy meg lehet katalizálni a dolgokat, és az sokszot jobb. :D
2013. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!