Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg meg tudnak bolondulni...

Tényleg meg tudnak bolondulni az emberek a túl sok számítógép használattól? Tegyük fel ha nem mozdul ki valaki otthonról, hanem gépezik egyfolytában

Figyelt kérdés

akkor meg tud kattanni?

honnan lehet észrevenni?



#számítógép #számitogépezés
2013. nov. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Arról még nem hallottam,hogy megbolondult volna tőle az embert,de meghízni meghízott.

Azt hallottam,hogy egy 15 éves srác,azért számítógépezett annyit,mert mindenki csúfolta valamiért.akkor még normális testsúlya volt,de 3-4 év folyamatos számítógépezés és zabálás után nagyon meghízott.

2013. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is meghíztam. Ez az aktív élet hiányának a következménye:( És úgy érzem, bele is tudnék bolondulni a folyamatos egyedüllétbe.
2013. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nagyobb kocka kevés volt a világon, annyi mellékhatása lett, hogy edzésben maradt az agyam, mintha egyetemet tolnék folyamatosan. Persze nem wow meg face, hanem ami csak zavart, hogy nem tudok eleget róla, mind szép sorban.
2013. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább csak aranyere lesz
2013. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"akkor meg tud kattanni?

honnan lehet észrevenni?"---Igen meg, könnyű észrevenni az ilyeneket a gyíkon írnak ki bugyuta kérdéseket...

2013. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért bolondulnának meg? Ez csak egy újabb lehetőség a szórakozásra a tudásod bővítésére és hasznos információk szerzésére. Mi ebben a bolondító? Vannak akik otthon ülős típusok és így érzik jól magukat, ők attól bolondulnának meg ha nem ülhetnének ott, pont úgy ahogy vannak olyanok is akik megbolondulnának ha egész nap ott kellene ülniük de ők nyilván nem ülnek ott.


Kisgyerekeknél már más a helyzet, őket befolyásolhatja az internet, negatív irányba, szóval biztos van olyan kisgyerek aki hajlamos "bekattanni", ezért kell felügyelni őket és megszabni hogy mennyit gépezhetnek 1 nap, de egy érett ember azért már tudja mi jó neki, nem fog "bekattanni".

2013. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!