Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz ez még valaha jobb?...

Lesz ez még valaha jobb? Tehernek érzem az életet.

Figyelt kérdés
Úgy érzem az egész életem csak küzdelem, szenvedés. Leginkább magammal. Semmi örömöm sincs az életben. Bakker, még élni sincs kedvem. Nem érzem, hogy érdemes lenne.

2013. dec. 1. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nemrég én is így éreztem

19F

2013. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja. Üdv a klubban.
2013. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, egyik nap jobb, másik nap rosszabb..

De igazából legbelül minden nap csak egyre rosszabb.


17/f

2013. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Ismerős..üdv a klubban.

Az élet egy sz@r játék, de a grafikája nagyon ott van XD


22/L

2013. dec. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 fiftififti válasza:

És nincsen hozzá háttérzene...


Félre a tréfát

Mennyi idős vagy? Mivel töltöd a napjaid?

2013. dec. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én dettó.. De csak amiatt tudom még egyik lábam a másik után pakolni, mert én remélem, hogy lesz még jobb. Kitűztem egy célt, e felé menetelek. A szenvedést és küzdelmet csak az oda vezető út részének próbálom felfogni.
2013. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 David82 ***** válasza:
100%

Szomorú vagyok amiatt, hogy látom, mennyi ember magányos és boldogtalan. Ha lenne egy kívánságom, azt kívánnám, minden ember legyen boldog. De tudom, hogy ez nem lehetséges. Hogy miért? Elmondok neked egy rövid történetet az életemből:

Volt egy lány, akit a gimnáziumban ismertem meg. Összeillettünk, jártunk is, hét évig együtt voltunk. A szülei kimentek Amerikába dolgozni, mert mivel kutatók, ezért jobban megbecsültek, mint itt. És egyszer csak a barátnőm elhatározta, hogy ő is kimegy. Örültem neki, hogy szerencsét próbál, én maradtam itt, így aztán szétszakadtunk. És bár tartottuk a kapcsolatot interneten, de lassan elhidegültünk egymástól, neki pedig lett egy új barátja kint. Kb. több, mint fél éve szakítottunk. Végleg. A munkahelyemen van egy nő, aki gyakran szokott célozgatni rám, tudom, hogy kellenék neki, csak nekem meg ő nem kell. Ez a nő viszont az egyik férfikollégámnak tetszik, és bár nagyon szeretné, de nem kapja meg. Tehát magyarul: A manus akarja ezt a nőt, a nő viszont engem akar, de nekem meg ő nem kell. Tehát nekem más nő kellene.

Szóval, így működik ez, emiatt ki van zárva, hogy egyszerre mindenki boldog legyen. Mert mindenkinek olyan társ kell, akit nem kaphat meg. Hacsak nem engedünk valamit az elvárásainkból.

2013. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó , ez 100%ban így van ahogyan te mondod :)


17/f

2013. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Borzalmas hogy a depressziósok több mint 50%-a csajok miatt van padlón... én is. igaz nálam kicsit más: van egy mondás: jobb a szerelmi bánat mint a bánat szerelem nélkül. nálam az utóbbi van és időnként beleőrülök. A legnagyobb kárt a remény szokta okozni...

7. hozzászoló, teljes igazság...

2013. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jók a hozzászólások, errről a körbeszeretlen dologról állítólag Shakespeare is írt valamit.

Én annyira magányos vagyok, elszakadtam a társadalomtól, úgy érzem.

2013. dec. 3. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!