Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz ez még valaha jobb?...

Lesz ez még valaha jobb? Tehernek érzem az életet.

Figyelt kérdés
Úgy érzem az egész életem csak küzdelem, szenvedés. Leginkább magammal. Semmi örömöm sincs az életben. Bakker, még élni sincs kedvem. Nem érzem, hogy érdemes lenne.

2013. dec. 1. 23:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

én amúgy nem csajhiány miatt vagyok depos

persze sokszor jár az eszem jó csajokon, meg maga a remény, hogy összejövök valami jó csajjal, már felvillanyoz, de én most nagyon gödörben vagyok

2013. dec. 3. 00:12
 12/17 A kérdező kommentje:

csak én semmi értelmét nem látom az életemnek, azt hiszem eza a legnagyobb baj

SEMMI, DE SEMMI ÉRTELMÉT NEM LÁTOM, HOGY VAGYOK

2013. dec. 3. 00:14
 13/17 A kérdező kommentje:
valaki kérdezte, én 27 éves vagyok
2013. dec. 3. 00:16
 14/17 anonim válasza:

Amíg az ember boldog, vagy legalábbis jól boldogul, nem szokott belegondolni az [élet/saját élete] értelmébe, vagy ha mégis, biztos nem önkritikus szemmel nézi azt. Van élet a földön kívül. Több millió faj több száz milliárdos vagy trilliárdos népességében mit számít 1 ember ?...semmit, még a bolygónk népessége is alig többet.

De ha csak a mi világunkban gondolkodunk akkor is 7 milliárd ember él a földön abból kb 95% a gazdasági rendszer szolgája, és az élet egyre kevésbé élvezhető....élhető..már kezdi az értelmét is elveszteni...főleg ha keresve se találsz...

bocs ha nem találtam fején a szöget kedves kérdező, csupán csak szándékoztam megosztani a gondolataimat ezen témában.

2013. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

...azért az érdekelne, mennyire vagy gödörben, mert akik ezt állítják, sajnos a 90%-uk nyafka.

De van egy masszív 10%, akiknek tényleg baszott nehéz. Szóval nem zárom ki eleve, h neked is az.

2013. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

utsó: ne ítélkezz, jobb ember leszel

egyébként sem a kérdésre válaszoltál ezzel: ne OFF-olj, és erre se replikázz, mert minket nem érdekel

Többieknek köszönöm a választ, rendesek vagytok

2013. dec. 5. 01:45
 17/17 kizcar ***** válasza:

Pedig ez a depi csajhiány miatt van. Legalább társaságra volna szükséged. Jót tesz, hidd el.

1. menj pszichiáterhez

2. kezd el edzeni, izmokon túl erősíti az akaratot, idegrendszert

abbahagytam egy hónapra nemrég, elmondtam dokinak, és egyből utasított, hogy kezdjem el újra, mivel elmondása szerint a legjobb feszültségoldó, és jobban is lehet aludni tőle, de szerintem csak a szex után

3. járj el futni olyan helyekre ahol emberek is vannak

4. ha meglátsz egy számodra tetsző lányt, szólítsd le. ha nem akar dumálni, próbálkozz másikkal. egyre könnyebben fogsz szóba elegyedni másokkal, minél többször beszélgetsz


ez most csak egy állapot. volzam már én is súlyos depressziós. öngyilkossági kényszerrel, sok sírással. kigyógyultam belőle. most nyolc év után újra az vagyok, és álmatlan is, úgyhogy én is megyek nemsokára. ma pl. éjjel 1:30 kor keltem. 7 től délután négyig nagyon szarul voltam. az járta fejemben, hogy leugrani kéne vagy a vonat elé ugrani. feljöttem ide, és elkezdtem tanácsokat adni, és most jobban vagyok. szóval sokat számít a társaság, és hogy el tudd mondani a problémád, még ha csak neten keresztül is. több mint a semmi.


de pszichiáterhez azért ne felejts el menni, oda muszáj.

2013. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!