Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki már volt hasonló...

Valaki már volt hasonló helyzetben? Hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Azt csinálom amit mindig is szerettem volna.Festészet.Eddig kitöltötte az életem,most meg vannak napok mikor tehernek érzem és nem bírom.Pontosítva nem érzem magam elég jónak a többiekhez képest.Absztrakt képeket kell festeni ami a lehető legtávolabb áll tőlem de mindez az oktatóm nem érdekli.Úgy érzem most semmi vagyok ebben.Pedig nem akarom elveszíteni.

Nem igazán sikerült a beilleszkedés sem.Visszahúzódó, csendes,félős vagyok.Ha jönnek velem szemben inkább lesütöm a szemem hogy senkire ne keljen ránézni mert félek az emberektől, és ez így nem jó.

Mostanában még inkább az van hogy kezd nem érdekelni semmi.Van hogy nem fürdök mert nincs kedvem minden nap, a szennyest is ott hagyom ahol levettem, ugyanígy a mosogatnivalókkal, a festékekkel a használt ecsetekkel.A szobámban nem is emlékszem mikor takarítottam utoljára.

Undorítónak találom magam.De amióta ilyen vagyok állandóan eszek.Híztam is szerintem.Gondoltam rá hogy meghánytatom magam de ahhoz sincs merszem meg felteszem a kérdést hogy minek, észrevenné bárki is.nem.érdekelné bárkit is.nem.Így ez helyett vagdosom magam büntetésként.Jobb lesz mert legalább lelki fájdalom helyett fizikait érzek.Amúgy ezzel sem törődik senki.Volt hogy otthon a szobámban hagytam a pengét meg a véres zsepit, mire hazaértem anya eltakarította de szó nélkül hagyta.

Barátaim...hm nem is tudom már mit takar a fogalom.azok NINCSENEK.csak ha nekik van szükségük rám..lelkifröccs vagy akármi más miatt tudják hol keressenek.ha én kérnék segítséget vagy kezdek el magamról beszélni témát váltanak..LESZARJÁK mi van velem. mint mindenki. nem is értem minek élek. tök fölösleges. mindig dobálják nekem a kérdéseket hogy na nem találtál senkit nincs még pasid? hisz olyan jó csaj vagyok bárkit megkaphatnék. könyörgöm már ha tényleg ismernének tudnák hogy nem vagyok rendben, minek akarjak romhalmazlétemre barátot, hogy még ő is rámtegyen egy szarkupaccal.

ami azt illeti van egy srác.mindig felbukkan és eltűnik.én meg már kezdenék reményeket fűzni hozzá de így minek?

Úgy vennék valami szert ami kiütne úgy hogy kikapcsoljak és csak lebegjek.Átmeneti állapot lenne de legalább addig sem őrlődnék.


na mindegy.elcsesztem az egész életem.20 éves vagyok és konkrétan ha nem rettegek valamitől akkor undorodom.azt sem tudom mikor voltam boldog utoljára.vagy hogy igaziból voltam e.


jöhetnek utálkozó kommenntek is.a mai napnak már csak a fénypontja lenne az mellett hogy az utcán elsétáltam mellettem és a pofámba ordították hogy kis k * r v a . úgy imádom az életem.a legszebb nap az életemben az lesz mikor meghalok.


2013. dec. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Borzalom milyen nyafogast levágtál. Szedd ossze magad!
2013. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az írásodból az jött le, hogy egy értelmes, humoros lány vagy, aki most nagyon neki van keseredve (sajnos).

Megnyugtatlak ez változni fog!

Ez egy ilyen időszak, megjött a hideg, mindenki begubózik, nem vagy jó passzban, de ennél már csak jobb lehet nem?

K++VA?? Szerintem a csúnya lányokra nem ezt kiabálják, szóval valaki irigy rád, vagy legalábbis egy csinos lány benyomását keltetted!

Nem megy az absztrakt? Na és? azért vagy ott, hogy megtanuld, belekóstolj abba is, majd amikor az lesz a feladat, ami neked fekszik TÜNDÖKÖLNI FOGSZ!

/Ez a vagdosás hülyeség, soha többet ne csináld!/

Az embernek van olyan időszaka amikor szomorú, elhagyott, jólesik sajnálni magad, de aztán belenézel a tüköre és azt mondod KIRÁLY VAGYOK!!!

Eleget sajnáltam magam, vannak céljaim és egy falon is át tudok menni, hogy véghezvigyem a tervem, ÉN VAGYOK A LEGJOBB FESTŐ és ezt be fogom bizonyítani.

Ahogy visszatérsz rád fog találni a szerelem, mert vonzani fogod a boldogságot. Ne várd a csodát, mert az benned van!

Nos ez így lesz, máshogy nem lehet!

2013. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is hasonló helyzetben vagyok mint te ,csak én egészségügyi suliba járok-gyógytornász- és rájöttem ,hogy rohadt nehéz..szeptembertől kezdve azon őrlödöm,hogy abbahagyjam vagy van értelme folytatni (régen az 5ösért tanultam annyit amivel mostanában csak 3mast kapok...és még csak másodéves vagyok..) Pasitéren a helyzet dettó..:D mondjuk csak remélni tudom,hogy létezik olyan srác aki szeret engem én meg viszontszeretem. Rettegek a jövőtől. Csak annyit tudok tanácsolni,amit az egyik tanárom mondott nekem:nem kell rögtön feladni az első nehézség,probléma felbukkanásakor! Elkezdhetnél sportolni kicsit az javít a kedélyállapotodon. Ja és a tudatmódosító szer nekem is eszembe jutott de gyorsan ki is vertem a fejemből,mert tudom h. ha kipróbálom minden sokkal szebbnek,jobbnak fog tűnni,tökre eufória aztán meg a hatés elmúlásakor csak még szénalmasabbnak fog tűnni minden (és ekkor történik meg a rászokás a szerre!) Szóval azt tanácsolom inkább zenét hallgass táncolj de ne szedjél be semmilyen vackot! Bocsi kicsit hosszú lett csak kicsit bátorítani szeretnélek :)
2013. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom és én rendesen elindultam tőle a lejtőn. Abbahagytam a sulit, nem tanultam semmit, folyamatosan ittam, buliztam, nem érdekelt semmi és a végére teljesen szétestem. Csoda, hogy egyáltalán ki bírtam kecmeregni ebből az állapotból, persze segítséggel, anélkül nem ment volna. Én is vagdostam magam egy időben, de csakis a figyelemfelkeltés miatt, hogy foglalkozzanak velem. Szerintem te is ezért teszed és ez a bajod. Ha lenne valaki, akivel meg tudnád beszélni a gondjaidat, egyből rendbe jönnél. Engem is ilyen barátok vettek körül anno, akiknek csak akkor voltam fontos, ha valakire rá kellett zúdítani a bánatukat, miközben nekem volt egy csomó bajom. De amikor magamról akartam mondani BÁRMIT, egyből közbevágtak, vagy nem figyeltek, vagy nem érdekelte őket. És még azt is megkaptam, hogy nekem nincsenek is problémáim. Meg is szakítottam az egész bagással a kapcsolatot, mert az ilyen nem barát. Azóta még van, aki próbálkozik, de lerázom folyamatosan. Egyik gyerekkori barátnőmnek pedig nem is köszönök már, ha meglátom az utcán, mert a legnehezebb időszakomban cserben hagyott, sőt, még belém is rúgott, ha ennyi nem volt elég. A festészet pedig azért nem megy, mert magad alatt vagy. Olyankor semmi se megy. Van valaki egyáltalán, akivel meghallgat? Mert szerintem itt van a kutya elásva.
2013. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!