Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha reménytelen az...

Mit tegyek, ha reménytelen az életem és belefáradtam?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 11:20
1 2
 1/14 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Aludd ki magad.

Ja, és ne beszélj hülyeségeket.

2013. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Azt amit mindenki más ilyen helyzetben. Állj föl, rázd meg magad, még egy pofont is kérhetsz a barátodtól, és kezdd el megváltoztatni az életed.


Senkinek sem könnyű. Borzasztó élethelyzetek adódnak az ember életében, hol anyagi, hol érzelmi, hol mindkét területen.

Ha belefáradsz, akkor feladod. Semmire nem utal ez a szó, mint a lustaságra, a meghátrálásra, a gyengeségre.


Tudod a sikeres embert a sikertelentől az különbözteti meg, hogy a sikeres egyel többször állt föl.

2013. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vegyél ki két hét szabit és utazz el Bora Borára vagy a Hawaii szigetekre, garantált a feltöltődés.
2013. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Válts egy nagyot! Alternatívák:

- költözz külföldre

- költözz vidékre vagy Bp-re, csak el a jelenlegi városodból

- kezdj el siklóernyőzni

- járj el táncórákat venni

- olyan munkát csinálj, amire eddig soha nem gondoltál

- tanulj spanyolul

- regisztrálj egy társkereső oldalra

2013. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Anyáméknak van egy devizahitelük és egy 1 milliós gázszámla tartozásuk.Ahol dolgoznak még a kötelező minimálbért se kapják meg.22 évesen én viszem a hátamon az egész családot,mert anyámék képtelenek.Senkit nem érdeklek,csak ha pénz kell.Önzőség lenne,ha kinyírnám magam,mert a családom itt maradna minden nélkül,de egész életemben csak másokra gondoltam és cserébe azt kaptam,hogy semmibe vettek,kiröhögtk,megvertrk.Akiért a lelkemet kitettem az becsapott.22 éves vagyok és egy nőnek se krllettem.Dolgoztam,edzettem,tanultam és minden alkalommal 1 lépést teszek előre,de mások 2 lépéssel rántanak vissza.

Én mindent megtettem,de nem látom,hogy jutnék bárhova is.Ha a jövőmet nézem csak azt látom,hog én leszek a f@**,aki mások mocskát takarítja és csak fizet,miközben senki nem értékeli.

2013. dec. 11. 13:04
 6/14 A kérdező kommentje:
A társkeresőt viccnek tartom.Akkor se kellenék egy nőnek se ha fegyvert nyomnék a halántékukhoz.
2013. dec. 11. 13:29
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:

"Akkor se kellenék egy nőnek se ha fegyvert nyomnék a halántékukhoz."


Bocs, de ez egy nagy-nagy baromság.

Tudod a nők többségét (most nem a plázahiénákról beszélek) sokkal jobban érdeklik a belső tulajdonságaid, mint a külsők.


Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a külső egyáltalán nem számít. De nem is úgy számít nekik, mint ahogy azt a férfiak hiszik. Egy nőnek általában nem az számít egy férfi külsején, hogy szép legyen, hanem inkább a külső alapján is belső, emberi tulajdonságokat mérnek fel (például rendszeretet, ízlés, tisztaság, kulturáltság, stb).

A külső sok mindent elárul. Egy csúnya férfi is lehet tiszta, rendezett, stílusos.


Ez az első szűrő, amin át kell mennie egy férfinak, és nem az, hogy mennyire szép. (Ismétlem, egy normális nő esetén).

A többi szűrő viszont már a belső tulajdonságokat szűri...


Szóval nézz tükörbe, és ne a szépségedet/rondaságodat csodáld, hanem azt, hogy mire lehet következtetni a zsíros hajadból, a fültágítódból, a foltos tornacipődből, a 2 hetes borostádból, a koszos füledből, a szakadt ingedből, és a lyukas fogaidból....

2013. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokszor hallottam,hogy mekkora kincs vagyok,mégis mindig pofára ejtettek.Szeretem a rendet.Hajam meg nincs,mert nullással letolom.
2013. dec. 11. 13:50
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Basszus, ne szó szerint vedd, hanem az elvet próbáld megérteni!


Ha sokszor hallottad, hogy olyan kincs vagy, akkor ezek szerint nem csak akkor kellesz egy nőnek, ha fegyvert fognak rá.

Az pedig, hogy többször pofára ejtettek, szinte természetes, ez sokunkkal előfordult már. Ne éld bele magad, ez nem lesz mindig így.


De gondold végig: a szerelem nem egy túl gyakran előforduló dolog, és egy "igazán jó" kapcsolathoz ugye az kell, hogy ez az érzés mindkét félben egyszerre jelentkezzen, és lehetőleg közel azonos hőfokon. Ez elég ritka dolog!

De elő szokott fordulni. Nézz körül, sokaknál előfordult már, és jelenleg is sokaknál létezik.


Ne hidd azt, hogy te más vagy, mint a többi ember. Nem csak pozitív, hanem negatív értelemben sem vagy más, azaz jobb se vagy, mint amúgy mások, és rosszabb sem. Neked is vannak jó és rossz tulajdonságaid, neked is van lelked (amibe a csajok nagyon bele tudnak ám szeretni), neked is vannak gondolataid (amelyek szintén értékes emberré tesznek), és neked is vannak rosszabb napjaid, amikor utálod a világot, és az is utál téged.


Fogadd el, hogy ember vagy, minden jó és kevésbé jó tulajdonságoddal együtt. És fel a fejjel, mert hidd el, hogy más is csak ember, te is, én is, ő is... És mindenkit lehet szeretni, mindenki meg is találja azt, aki szereti őt, és akit szeretni tud.

MÉG TE IS!!! :)

2013. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor is bánt,hogy akinek fontos voltam,annak se voltam elég fontos.Egy lány se adta nekem a szüzességét,nem volt kamaszkori szerelem,se semmi.
2013. dec. 11. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!