Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Belefáradtam már, hogy én...

Belefáradtam már, hogy én vagyok az iskola nyomorékja, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Általános iskola alsóban nem nagyon próbáltam barátkozni senkivel, olyan kb. 6. osztály óta kezdtem el próbálkozni az ismerkedéssel, haverkodással, általánosban még valamilyen szinten sikerült is, lett néhány haverom, mondjuk egy idő után mind elfordult tőlem, megunt, meg ilyenek. (És mivel sokat voltam velük, szépen mindenki elkezdett homokosnak nevezni.)

Amikor középiskolába jöttem azt hittem megszabadulhatok ettől, hogy rosszindulatú pletykákat terjesztenek rólam, de szerintem egy-két ember útján, aki velem egy iskolába jött, ez a pletyka eljuthatott a mostani iskolatársaim fülébe is, de ebben nem vagyok biztos. (Viszont itt még senki se nevezett homokosnak)

De itt még rosszabb a helyzet, hiába próbálkozok akárkihez odamenni, vagy akár facebookon rájuk írni, nem érek el semmit, levegőnek néz mindenki, és néhány iskolatárs arcán az undor amikor rámnéz, egyszerűen ijesztő számomra.

Én vagyok itt is az iskola nyomorékja, meg úgy alapvetően a fiatalok a szeméttel jobban bánnak mint velem.

Belefáradtam én már ebbe, hogy kb. 5 éve hiába próbálkozok, semmit se érek el vele, sőt még b*zi is lettem általánosban, csakmert haverkodtam 1-2 emberrel.

Belátom, hogy nem való nekem az iskolai közösség, és úgy határoztam, sz*rok már rájuk magasról, 1 és kb. fél év múlva úgyis örökre itthagyom őket. Igaz ezt az időt addig ki kell bírni, de akkor se fogok én tovább erőlködni, próbálkozni mert már elegem van belőlük. Hát tartsanak nyomoréknak, sz*rjanak le meg ilyenek, erről én nem tehetek.

Szerintetek mennyire baj, ha ezekután így gondolkodok, hogy figyelmen kívül hagyom őket, és nem próbálkozgatok feleslegesen tovább?


2013. okt. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj,hogy így gondolkodsz,és igazad van,sz*rd le őket,főleg így,hogy már csak féléved vagy mennyid van vissza.:) Nem érdemlik meg,hogy ezek után foglalkozz velük!
2013. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Másfél évet írt, hogy annyi van még hátra. Most nem szemétségből kérdezem, de nem a kinézeted miatt cikiznek és cseszegetnek? A gyerekek/fiatalok nagyon gonoszak tudnak lenni és kizárni a köreikből azt, aki más mint a többiek. Tehát ha mondjuk úgy öltözködsz, testesebb alkat vagy, netán az arcod szőrösebb, mint a többieknek, akkor bekövetkezik a kirekesztés. Ez még a jobbik eset, van, hogy az ilyeneket meg is verik. És ezt most nem rosszindulatból írom, csak egy észrevétel. Például 3.-ban rám is nyomult a te szavaiddal szólva "nyomorék". Én is elküldtem a fenébe, mert nem szeretem, ha rám erőszakolja magát valaki. Az ő hibája az volt, hogy igen csak büdi szagot árasztott. Ha valamilyen gyengeséged van, arra tehát rá fognak csapni.
2013. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne is akarj magadnak ilyen barátokat. :) még nagyon kicsi van hátra, ki lehet birni a sulit.

próbálj sulin kivüli barátságokat kötni, pl akivel hasonló a hobbitok, érdeklődési körötök...

2013. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és még azt mondják hogy a romák a szemetek, mikor tisem vagytok különbek egymással.. ha a saját fajtátokat így lenézitek akkor egy romát?.... kérdező sz@rd le őket...
2013. okt. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és még azt mondják hogy a romák a szemetek, mikor tisem vagytok különbek egymással.. ha a saját fajtátokat így lenézitek akkor egy romát?.... kérdező szard le őket...
2013. okt. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és még azt mondják hogy a romák a szemetek, mikor tisem vagytok különbek egymással.. ha a saját fajtátokat így lenézitek akkor egy romát?.... kérdező sz@rd le őket...
2013. okt. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!