Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan huszonéves...

Van itt olyan huszonéves fiatal, akinek annyira nincs társasága, hogy minden hétvégén a gép előtt ül?

Figyelt kérdés
Nekem néha előfordul ilyen. Vagyis nem néha, hanem elég sokszor és nagyon zavar. Amúgy vannak céljaim, tanulok, munkát keresek, addig alkalmi munkákat csinálok, de még így se tudom teljesen kitölteni az időmet. Nagyon szégyellem, hogy huszonéves fejjel ennyire nincsenek barátaim, se semmilyen más emberi kapcsolatom. A családomban is feszült a helyzet, nagyon nem jövünk ki egymással, elköltözni meg képtelenség, meg értelmét se látom, mert többet vesztenék vele, mint amit nyernék. Szóval tiszta gáz, szánalmas az életem és nagyon szégyellem magam, hogy csak idáig jutottam, hogy nincsenek barátaim. A korosztályomban mindenkinek megvan a kialakult baráti köre, csak nekem nincs, sőt, sokan már családot is alapítottak, vagy minimum különköltöztek, szóval fel tudnak mutatni valamit. Én is fel tudok, mert nem semmittevéssel telt és telik az életem, viszont emberi kapcsolatok szempontjából egy nagy nulla vagyok. Van még valaki így? Névtelen fórumon vagyunk, itt le lehet írni:)

2013. dec. 15. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétköznap is a gép előtt ülök.
2013. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
én is,viszont én keresek is vele...szóval nem semmitevés,családommal elvagyok....mást meg leszarok,nem érdekelnek a barátok,mivel előbb utóbb úgyis csak csalódnák mindenkiben
2013. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos velem is így van. Egy időben kerestem de már annyira bezárkóztam, hogy mostanában nem igazán keresem más társaságát . De egy pár napja kezdtem el magam szégyellni, hogy ilyen fiatalon ennyire magányos életet élek. Hiányzik valami de már magam sem tudom, hogy mi lenne az. :/
2013. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%

Szevasz!

Hasonló cipőben járok én is sajna. Középiskolai barátaimmal már nem tartom a kapcsolatot, egyetemen sem alakult ki szorosabb barátságom senkivel. Amikor munkahelyen megkérdezik, hogy mit csinálok szilveszterkor mindig ég a pofám, mert hazudnom kell, hogy haverjaimmal fogok partizni menni.

Szerintem egy korosztály lehetünk (22/F) de szerintem nem igaz, amit írtál, hogy mindenkinek megvan a baráti köre, max. azt hiszed, de baromi sok ember magányos, de legalábbis egyedül van. Én nem tartom magam ezért szánalmasnak. Tudom magamról, hogy introvertált típus vagyok és ezért nehezebben ismerkedem, de ez van, el kell fogadni. Persze jó lenne legalább 1-2 közelebbi barát, akikkel össze lehetne jönni dumálni.

Én is otthon lakom, persze tervezem, hogy elköltözöm, de csak, ha biztos állást találtam és csak egy normális ismerőssel mennék albérletbe. Nekem ez az utolsó félévem az egyetemen, januárban záróvizsga, addig diákként melózom, úgyhogy elég para, hogy hogyan alakul jövőre az életem. Ha gondolod privátban írhatsz, bár nem igazán bízom az arctalan ismerkedésben.

2013. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran van ilyen, de már nem zavar annyira. Középsulisok közül egy barátnőm maradt meg, vele tartom a kapcsolatot, ritkábban az egyetemről is találkozok pár emberrel. Néha megyek barátom társaságával én is, de ha nem mennék se zavarna. Ha nagyon mélyponton vagyok, persze én is vágyom egy kis társaságra. Én már elköltöztem otthonról, így sokat vagyok egyedül, de ha nem kell mennem suliba/dolgozni/boltba/ügyet intézni stb. Legszívesebben ki se mozdulok. Kivéve ha a szabadba mehetek ki, de azért néha unalmas az is egyedül :D

25/N

2013. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem csak most télen van ilyen. Tavasztól őszig úgyis van mit tenni odakint, ha meg nincs akkor megyek motorozok vagy bringázok a szomszéd városba vagy a folyóhoz, természetben.

Sosem voltam nagy társasági ember, igazából nem is érdekel. Jól elvoltam mindig a tesómmal. Most már egymagam mert ő nem lakik itthon már.

De tavaly júliustól decemberig volt maszek munkám, aztán meg áprilistól most novemberig tanfolyamra jártam szóval azért voltam emberek közt. :D


21f (JNSZ megye. És ti???)

2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Én már nem vagyok huszonéves, de az egész huszas évtizedemet gép előtt töltöttem. Szinte sosem mentem el szórakozni hétvégén, inkább otthon maradtam. Ennek ellenére mindig voltak barátaim, és hívtak is bulizni.


Talán nem tudsz bánni az emberekkel, azért van ez akaratod ellenére.


31F

2013. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

úgy tapasztalom, hogy több ilyen is van, mint a kedves kérdező. nem hiszem, hogy egy barátod sincs. ha meg van, azzal az eggyel elmész egy partyba, és ott megismersz másokat. vagy ha közel laktok egymáshoz járjatk bulizni együtt. a zene, a pia, a társaság összehozza az embereket. x.válaszoló írta, hogy ha kérdezik, hol szilveszterezik, hazudnia kell, hogy a haverokkal. nem lehet, hogy azért kérdezik, mert el akarnak hívni buliba?


remélem segítettem.

2014. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 Hát bulikon se normális párkapcsolatot, se normális barátokat nem lehet találni, mert azok csak leisszák magukat a sárga földig azt csá.
2014. jan. 4. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
főleg a jászságban fordul ez elő, nem is véletlenül, mert annyi bunkó van itt, mint egy tehénistállóban. Ezért nem keresem én se senki társaságát.
2014. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!