Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baj lehet velem? Miért nem...

Mi baj lehet velem? Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Egy hosszú párkapcsolat egyedül maradt férfi tagja vagyok, azaz engem hagytak el lassan fél éve. Le is fogytam, volt egy züllősebb időszakom, de túl vagyok a nehezén. A lefogyásomat stílusváltással is megkoronáztam, nem vagyok csúnya, nem öltözködöm rosszul, nem vagyok egy szánalmas balfék, mégis valahogy mintha el lennék átkozva. Mostanában voltam céges bulikon, különféle rendezvényeken, de valahogy a nők nem akarnak észrevenni, akikkel randizgattam, azok is csak lepattintani tudtak. Holott nem szoktam negatív lenni, nem szoktam a lelki sebeimet másokra tukmálni, stb. A kinézetem olyan, hogy nem vagyok egy celeb küllemű, átlagos fickó vagyok, de nem csúnya és nem is stílustalan, a külső terén. De kezdem azt hinni hogy valami nagy baj lehet velem, azért fél év alatt adódhatott volna legalább valami futóbb kapcsolat, de semmi.

2013. dec. 19. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a belsődet vizsgáld meg inkább, ne a külsőddel legyél ennyire elfoglalva.

Normális nőnek a belső fontosabb.

2013. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl görcsösen akarok és egy normális nő utálja a rámenős alakokat. Legalábbis én. Lazulj. Akkor menni fog. Ja és nemcsak a külső számít, el vagy tévedve.
2013. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele, kösd le magad mással, sportolj, stb. amihez van kedved, azt majd alakul.
2013. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok van, a görcsölés sehová nem vezet. Ezt már megtapasztaltam régen is. Pont ezért is vagyok picit "sértődött, csalódott", hogy eleve így mentem neki a dolognak, hogy nincs görcsölés, nem kell túl nagy hangsúlyt fektetni a külsőre, nem öntöm senki nyakára a nyűgjeimet, laza vagyok, humoros is, stb.


Úgyhogy pont ezek miatt állok értetlenül az egész előtt. Ténylegesen fogalmam sincs, hogy a "belsőm fejlesztésével" merre mozduljak.

2013. dec. 20. 06:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Semerre ne mozdulj,mindenkinek van egy természete azt legyen mindenki a saját egyénisége, semmi szükség megváltozni.. majd megismerkedsz olyannal akinek pont ez a tipus,felfogás stb. tetszik.. ugyse tud senki megváltozni max. ideig-óráig.. Különben is nekem is fontos a külső, elsőbb külsőre mérünk fel mindenkit, hogy szimpatikus-e, tetszik-e stb. utána jöhet hogy kiismerjük egymást, sokszor nem passzolnak a dolgok, de akkor meg tovább kell lépni, változtatni senkit nem változtatnék meg és nem is kérnék senkitől ilyesmit.
2013. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan is AKARSZ! Megfelelni, kapcsolatban lenni, viccesnek lenni, kitűnni, lazának lennu stb. Nem elégséges a fizikai jól lét.

Bár nő vagyok, de sokáig küzdöttem magammal, mire képes voltam elfogadni a helyzeteimet, tisztázni, hogymit is akarok és lazulni, nem görcsölni.

Még nem mindig megy, de igyekszem.

Lelki beállítódás ez! Ha a lelki békédet meglelted, akkor találsz társra is, mert kívülről látszik, ha az ember nincs jóban önmagával, s az is ha sugárzik.


Lelkileg épülj, töltekezz, s akkor majd tudsz adni másoknak. Üres dobozból semmit sem tudsz kivenni.


Szerintem úgy nem lehet vagy nem érdemes neki indulni egy kapcsolatnak, hogy bekategórizálom, hogy "futó", "nyitott" "fél komoly "" egy éjszakás "" tartós"


Minden kapcsolatba bele kell tenni a 100%ot.

2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!