Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg bocsátható, vagy sem?...

Meg bocsátható, vagy sem? Kinek hidjek, kire hallgassak?

Figyelt kérdés

Jelenleg én és az élettársam édesanyáméknál lakunk.

Élettársam dolgozik én pedig első kisbabánkat várom.

Szüleim is dolgoznak, rendben is volt eddig minden.

Egyszer viszont levelet kaptunk a bíróságtól, hogy a páromnak 126 óra közérdekű munkát kell ledolgozni valami régen elkövetett dolog miatt.

Én nagyon csalódott voltam, hogy miért nem mondta el nekem...

Édesayám rögtön kikészült...nem hajlandó tovább egy fedél alatt élni az élettársammal.

Végül a "béke" érdekében úgy döntöttünk, hogy januárban albérletbe költözünk.

Mikor én ezt elmondtam anyámnak ő rögtön az szerette volna, hogy az élettársam menjen el én maradjak ott velük jó helyen biztonságban.

Szerinte nem hozzám való, nem lesz jó apa, mi lesz ha újra dolga lesz a törvénnyel...stb...stb...

Sajnos nem érti meg, hogy én szeretem és ő a gyermekem apja.

Nem is tudom, hogy képzeli, hogy én csak úgy kidobnám szegényt, mint egy darab szemetet...

Édesanyám szerint egy gyerekkel is újra férjhez mehet az ember.

Apukám nem így gondolja.

Szerinte együtt kell maradnunk és optimistának kell lennünk.



2013. dec. 21. 06:17
 1/7 anonim válasza:
Mindenki kovet el hibakat! Beszljetek meg es a sajat dontesedre adj
2013. dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Mégis mit csinált? Lopott a Tesco-ból? Nem egy nagy dicsőség, de nem is egy főbenjáró bűn. Selmeczi Gabika is kicsi korában elkövette, azután kinőtte.
2013. dec. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy mit követett el és hogy gondolkodik most róla utólag. Ha te mindenféle ellenérzés nélkül szereted és ő is rendes veled és szeret, akkor költözz vele, elvégre ő már a te családod, úton a baba is. Ha mondjuk nem volt pénze, lopott kaját és ezért jár a közmunka, de nagyon szégyelli magát és neked is ezért nem mondta el, akkor meg lehet bocsátani. De próbáld rávenni, hogy a jövőben jobban bízzon benned és ne titkoljon el ilyeneket.
2013. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak is te tudod hogy megtudsz-e bocsatani. En abszolut nem vagyok megbocsato tipus,de ez en vagyok. Csakis te donthetsz.
2013. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy mit követett el és hogy gondolkodik most róla utólag. Ha te mindenféle ellenérzés nélkül szereted és ő is rendes veled és szeret, akkor költözz vele, elvégre ő már a te családod, úton a baba is. Ha mondjuk nem volt pénze, lopott kaját és ezért jár a közmunka, de nagyon szégyelli magát és neked is ezért nem mondta el, akkor meg lehet bocsátani. De próbáld rávenni, hogy a jövőben jobban bízzon benned és ne titkoljon el ilyeneket.
2013. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidjek?


Magadnak.

2013. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta már tudod mi történt...

De az édesanyádra ne hallgass, tönkre teszi az életed, puszta jószándékból elüldözné a gyermeked apját. Ha azt akarod, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatod, akkor menjetek albérletbe. Anyukádnak más férfi sem fog tetszeni, mert ő téged akar kisajátítani. Egy férfi csak zavaró tényező, akire féltékeny. Vajon mielőtt kijelentette, hogy nem akar vele egy fedél alatt élni, meghallgatta-e őt?

Meg sem lepődöm, hogy édesapád máshogy gondolkodik...

Hidd el tapasztalatból beszélek, ne engedd, hogy beleszóljanak az életedbe, hacsak nem valami gazember a párod...

2013. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!