Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Barátommal megromlott a viszonyunk, megcsalt stb. Ha kidobnám, nagy eséllyel nem látnám többet, és ez nagyon fájna. Ha együtt maradok vele, szintén fájna. Mit tegyek, melyik a jobb választás?
2013. dec. 3. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Idióta vagy ha nem dobod ki, és tönkre fogsz menni.

Nem fog megváltozni, csalni fog továbbra is.

2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eszedre, de sajna a szívedre fogsz(ha komolyak voltak az érzéseid) sajna az "ösztön" elnyomja a logikát
2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az eszedre, bár az nem tudom, melyiket javasolta
2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha vele maradsz azt jelenti nincs eszed, ha kidobod azt jelenti erős a szíved. Dönts te.
2013. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

2 evig egyutt voltam a baratommal, de az utolso fel evben igen megromlott a kapcsolatunk. Megvaltozott nagyon es sokszor azt ereutem h nem szeret csak en ot, illetve nem tesu a kapcsolatunkert semmit. nem tudtunk szakitani, elszakadni egymastol, de muszaj volt. Szakitottunk es masfel honapra ra ujbol elkezdtunk beszelni es osszejottunk megint. Minden mas es boldogok vagyunk. Csak ido kellett ahhoz hogy rajojjunk szeretjul a masikat annyira, h megvaltozzunk.

Szerintem szakits vele, ha szeretitek egymast kesobb kialakulhat barmi.

17/L

2013. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kezedre halgass,csak előtte húzd fel rá mr garrison bábját
2013. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Egyik barátnőm 5 éve szenved egy hasonló eset miatt, mert nem tudta elengedni, és a srác azóta gyötri, mert tudja bármit csinál, annyira szerelmes belé, hogy bármit megbocsájt neki.
2013. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!