Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki találta fel a glicerines...

Ki találta fel a glicerines kúpot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vótam! Tán valami gond van vele?
2013. dec. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsoboy válasza:
Samuel Hahnemann a homeopátia atyja :)
2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp? A glicerin az könnyen meggyullad és elég a se.gged.
2013. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lenne vele némi problémám, és szeretnék levelt küldeni a feltalálónka, hogy módosítson rajta. Az lenne a gondom, hogy pezseg tőle a popsim, mintha valami pezsgőfürdőben lennék, nagyon furcsa érzés. rángatózik az egész fenekem, és még ilyen érdekes hangok is jönnek ki. és nem használ igazán, mert mindig kikakilom. nem lehetne ezellen tenni valamit? kedves első, esetleg tudna módosítani a recepten?
2013. dec. 24. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
2013. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne kakáld ki, várd meg még feloldódik! Egyébként igen, nekem is rángatózik tőle a fenekem, de olyankor elkezdek táncolni, de vigyázz, maradj a viszsafogott táncnál, ne ugrándozz mert akkor kicsúszhat, bár nem tudom, nekem kicsúszott, nem tudom te hogy vagy az anális szexszel, ha nem vagy ott lent olyan tág akkor szerintem nem esik az ki ! :)) Jó kakilást
2013. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,most olvasom hogy kicsit össze-vissza fogalmaztam!:) Szóval ha rángatózik a popsid tőle, kezdj el táncolni, akkor harmóniában lesz a két mozgás! De ha van barátod és ti is kedvelitek az anális közösülést mint én és manóka, akkor könnyen megesik, hogy a kúp kicsúszik, de olyankor fel kell nyomni még egyet! Ja igen, és várd meg még teljesen elolvad, olyan fél óra.
2013. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!