Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 évesen hogy keressek...

24 évesen hogy keressek barátokat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem találom a helyem és ez ilyen korban már tök ciki. Van még valaki így, hogy nem talált eddig magának se barátokat, se társaságot?

(Aki csak csajozni akar, ne írjon, úgyse válaszolok.)



2013. dec. 26. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyeden/iskoládban, valami hobbiddal kapcsolatos helyen, rendezvényeken, de szinte bárhol lehet, csak nyitottnak és kezdeményezőnek kell lenni.
2013. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tetted fel a barátkozós kérdést kt napja? Írtam oda, hogy szivesen beszélgetek veled (24L volt ott is) de válasz nulla. Ha igen, akkor azzal a hozzáállással bizony nem is lesz barát. (Nem párkapcsolati értelemben barát)
2013. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy van ahogy a 2. válaszoló mondja,akkor akarsz barátokat,de tenni semmit sem akarsz az ügy érdekében.
2013. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 Nem én voltam az, nem kell mindjárt neked esni.
2013. dec. 26. 17:57
 5/12 A kérdező kommentje:
jav nekem
2013. dec. 26. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendben. :) Hiszek neked. Meg am csak kérdeztem, nem estem neked.
2013. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jól van na:D Az meg kapja be, aki nem írt vissza. Nekem is van ilyen, hogy nem írt vissza, pedig tök hosszú levelet írtam.
2013. dec. 26. 20:59
 8/12 anonim válasza:

Először el kell jöjjön az a fázis hogy nem érdekel, nem görcsölsz rajta hogy kivel hová mész.

Közben járkálj el egyedül is ide-oda.

Én 25 vagyok, az első már rég megvan, a másodikkal az időhiány a gond. De továbbra sem érdekel, vagy csapódik hozzám valaki, vagy nem! Az utóbbi kb. egyben is volt pár ember és lekoptak, mert nem voltak közösek a céljaink.

Mondhatnám azt is hogy a saját céljaid legyenek fontosak és ne máséi. És NE az legyen a célod hogy barátaid legyenek :) Valami komolyabb, amit el akarsz érni.

2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebben a szakaszban már én is benne vagyok, mert tudom, hogy nem passzolhatok össze mindenkivel és nem is görcsölök rajta. Csak azzal van a bajom, hogy rohadt sz@r egyedül lenni, mert nem érzem jól magam.
2013. dec. 27. 12:05
 10/12 anonim válasza:
Akkor megvan a fő probléma :) Egyrészt magadat is tudni kell szórakoztatni. Másrészt olyanná kéne válnod akivel te is töltenéd az idődet. Mondhatni olyan akinek csak vágyakozol jelenleg a társaságára. Képzeld el milyen egy ilyen személy, próbálj meg hasonló lenni stb.
2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!