Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert lettem ilyen?

Miert lettem ilyen?

Figyelt kérdés
2014 alkalmabol megfogadtam,hogy nem fogom megerni a 2015-ot.Osszegyujtom addig valahogy a batorsagom. Mindenkinek Boldog es Sikerekben Gazdag Ujevet Kivanok.
2013. dec. 31. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért lettél ilyen. Talán összevesztél a világgal. Nem biztos, hogy a világ veszett össze veled.
2013. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért akar mindenki öngyilkos lenni? Miért sajnáltatja magát mindenki? Azt hiszed rossz az életed? Tévedsz. Ha tudsz internetezni, elég jó lehet. Erről ennyit.
2014. jan. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert sokan magányosak és ezért érzik rosszul magukat!

Nekem is megvan mindenem munkahely, internet, nincs panaszom de barátaim alig alig, kollégák más generáció, barátnő sehol. Én ezért panaszkodom de attól még nem ölöm meg magam inkább teszek azért hogy másabb legyek!

2014. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként boldog újévet mindenkine!
2014. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De utálom ezeket az önsajnáltató barmokat... Tudod mit? Senkit nem érdekel, hogy megéred-e a 2015-öt. Aki öngyilkos akar lenni, vagy meg akar halni, az nem hangoztatja, hanem megteszi. Hülye barom.
2014. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2014. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sándorjános ***** válasza:
Ha ilyen pesszimista vagy, akkor tudhatnád már, hogy amit sziveszterkor kívánsz sose teljesül. Törődj bele, hogy a halálhoz is kevés vagy.
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sándorjános ***** válasza:
Bocs... egyszer ördögnek is kell lennem, mert része az emberi természetnek, de még mindig jobb, mit önmagamba roskadni, találj te is kiutat. Ha nem találsz, akkor pusztán élj, a mélypontokból való kiutak keresnek majd téged. Nem kívánok sikereket, de boldog újévet neked.
2014. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lettél ilyen.

Tavaly megfogadtam, hogy egy befőttesüvegben kis cetliken gyűjtöm a "jó dolgokat" az életemben. Esetleg próbáld ki te is, hátha év végén a cetliket elolvasva mégis sikerül megmaradni :)

2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!