Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz ha 22 évesen egyedül...

Gáz ha 22 évesen egyedül töltöttem a Szilvesztert mert nem hívtak el sehova?

Figyelt kérdés

Egyetemet idén végeztem el, azóta eltüntek az ottani barátok, tök egyedül vagyok. Munkát találtam, ott is elbeszélgetek az emberekkel de nem hívtak el sehova. Rendeztek egy "céges bulit" Szilveszterre, de végig úgy intézték hogy én ne halljam, aztán pár nappal előtte meg már nem is foglalkoztak vele hogy hallom e vagy nem. Még egy-két munkatárs meg is kérdezte hogy "Xy téged is elhívott a bulijába? Jössz?" Persze az említett házigazda végig látványosan került engem, amikor beszélgettünk hogy ki mit csinál aznap este, még azt se említett hogy bulija lesz. Amúgy nem vagyunk rosszban, soha egy rossz szót nem mondtam rá, nem értem mi a baja.


Nem akartam tök egyedül lenni, ezért kimentem a Vörösmarty térre az emberek közé. Úgy csináltam mintha várnék valakiket hogy ne nézzenek hülyének. Éjfél után amikor elszabadult mindenki, már nem tűntem fel annyira. 1 körül hazamentem és lefeküdtem aludni.


Szüleimnek is azt mondtam hogy a barátaimmal voltam, nehogy aggódjanak miatta. Igazából az utolsó percig vártam a munkatársak vagy a régi barátok meghívását. Pár egyetemi havernak írtam is hogy merre mennek, írtak is vissza. De ahelyett hogy elhívtak volna, visszakérdeztek hogy én hova megyek (mondam hogy sehova, nincs meghívásom még) erre meg azt írták vissza hogy "aha" "hát az nem jó" "azért érezd jól magad". Szóval eszükbe se bolt meghívni, pedig nekik sem ártottam soha.


22/F



2014. jan. 3. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Én meg voltam bulizni, de inkább ne mentem vna, mert annyira szar volt,h már 2. napja itthon ülök depressziósan... úgyhogy örülj legalább annak, h nem volt csalódás. Mondhatnám, hogy keress barátokat, de ebben a mai világban állati nehéz, én is ezzel szenvedek már évek óta. De azért remélem neked sikerül:)
2014. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
na és az idei hogy telt???
2015. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Régi kérdés...


Én 16 éves vagyok, de engem még sosem hívtak szilveszteri buliba

Sőt semmilyenbe :(


Én szeretnék menni még sima házibulikba is, de mindig egyedül vagyok.

2015. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se gáz, a munkatársaid viselkedése viszont igen, meg a "barátaidé" is az volt..

Ott dolgozol még? Azóta jobb lett a viszony velük? :)

2016. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Múltévben is egyedül voltam, idénre külföldi kollégákkal barátkoztam össze, ők befogadtak (őket is kiközösítik nálunk) Velük voltam szilveszterkor, azt hiszem barátok lettünk.
2017. jan. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!