Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is van ennyi hibája?

Másnak is van ennyi hibája?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magamat,kész csődtömeg vagyok,ugyanis;


Magas vagyok,majdnem 180 cm,ettől rossz a szemem is és gerincferdülésem van. A fogaim csúnyák,mert rés van közöttük...körülöttem minden lány szép és nincs semmi ilyen bajuk..

Tudom,másnak ezerszer rosszabb bajuk van,de akkoris szarul érzem magam miatta

Ti mit gondoltok?:/

14/l



2014. jan. 4. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia én 20 múltam egy kicsivel,

nálam ugyan ez van, mondjuk 172 cm vagyok. :)

Én is rosszul érzem magam miatta, mindig is így volt, de figyelj, ha nem tanulod meg elfogadni magad, az önbizalomhiány, meg a depresszió teljesen le fog uralni és tönkre fog menni az életed.

Ráadásul te még csak 14 éves vagy, menj el gyógytornázni, és a fogaidat meg csináltatsd majd meg, ha el tudsz majd menni diákmunkázni. Addig meg tojd le, hogy a többiek mit gondolnak, főleg a te korodban még nem tudnak annyira beleérezni mások helyzetébe a gyerekek, de erről nem tehetnek, mivel még nem láttak eleget a világban, nem tudhatják, hogy milyen érzés neked. Meg mindig lesz valaki aki úgy elfogad, ahogy vagy, nekem is voltak barátnőim és sok pasinak is bejöttem/bejövök.

Addig is gyúrj rá a belsődre, fedezd fel az értékeid, legyél szerethető, szeress másokat. Egy idő után észre fogják venni, hogy te más vagy és keresni fogják ezt az értéket, ami benned van.

Nyugodj meg, nem tragédia, ami veled történik, és lesz még ennél sokkal de sokkal jobb is.

Kivéve, ha belesüllyedsz a depresszióba emiatt. :) Nekem elhiheted :) Sok sikert!

2014. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Magas vagyok,majdnem 180 cm,ettől rossz a szemem"

1)Ez a kettő,hogy függ össze??

2)Létezik fogszabályzó.

3)Ha így állsz hozzá abból semmi jó nem fog kisülni

2014. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az gondolom,hogy információ hiányos vagy és ez okozza a problémáidat,mint a legtöbb esetben.

gerincferdülésre el kell kezdened a gerincjógát.

a fogadra meg ha nem telik fogszabályzóra,esztétikai fogorvossal rakatsz fel direkt héjat,ami elfedi a rést.

lényegesen olcsóbb megoldás,mint a fogszabályzás.

ha csak cselekvés nélkül merengsz magadon az segít?

nem.

cselekedned kell,fejlődnöd,fejlesztened magad.

az edzések alatt megtanulhatod tisztelni magad és helyrehozhatod a testi problémádat,ami rendszeres edzés nélkül nem csak esztétikai lesz,de akár komoly és állandó fájdalmakhoz is vezethet majd később.

2014. jan. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyere ide. Én szebbé teszlek téged mint bármelyik lány az osztályodban. Sőt te leszel az iskola szépsége és a diszkó királynője. A rodázás segit minden mindzsán. Sukár leszel babám. 17 eves korodban már a Dubai sejk is rád fog vágyni.
2014. jan. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először kisminkelünk és jó ruhákba öltöztetünk. Utánna megkérem a Rajos Testvéreimet hogy, keltsék hirét a helyi rajok között hogy, te sukár bula vagy.
2014. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Úgy függ össze, hogy a gyors növéstől megnyúlt a szemtengelyem.

Gyógytornára járok, vagyis jártam, mert épp nincs tanár, ezért fel lett függesztve.

A szüleim sajnos nem engedik a fogszabályzót, és a fogorvosom azt mondta, nem segítene, mindig maradna elöl egy kis rés (azért annyira nem vészes)

És utolsó, ez nem tudom mi lett volna, de...köszi

2014. jan. 5. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:

1.Később szeretni fogod a magasságodat.

2.Nálad "csúnyább" emberek is vannak.(pld.én biztos,hogy csúnyább vagyok..)


Mert én mindenkinél csúnyább vagyok.. meg szerencsétlenebb..barátaim is alig vannak..



18/L

2014. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy csúnya és szerencsétlen vagy?:/
2014. jan. 7. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van rés a két első fogam között. De ez ritka, s emiatt sokak szerint szép. :)
2014. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz :)
2014. jan. 9. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!