Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nem kíván facebook...

Nekem miért nem kíván facebookon senki boldog születésnapot?

Figyelt kérdés
Pedig kijelzi, másoknak ilyenkor ír egy csomó ismerős az üzenőfalára, nekem még az osztálytársaim se. Ti kiknek szoktatok oda írni, ha kijelzi a szül. napját? 18/f
2014. jan. 13. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy engem senki de köszöntsön fel FB-n. Én sem szoktam másoknak írni.

Azt utálom a legjobban, amikor kamu FB profilnak kívánnak boldog születésnapot (ráadásul, nem is, egy embernek a neve van odaírva).

2014. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, azóta hány jókívánságot zsebeltél be? :) Itt van még egy! Boldog születésnapot! :)

Szerintem ne bántson a dolog, akik igazán fontosak, család és közeli barátok, ők biztosan emlékezni fognak rá.

Nekem is lassan itt van a születésnapom, (3 hónap) és le fogom venni a dátumot az adatlapomról, nincs szükségem a felületes, semmitmondó üzenetekre, annak viszont örülni fogok, ha valaki így is tudni fogja, mikor ünneplem a születésemet. :)

2014. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj! Főleg ne emiatt. :)

Megint egy évvel öregebb lettél,

A mosásban kicsit összementél.

De ne izgulj, jön még télre tavasz,

Ennyi éves is csak egy évig maradsz. ;)

Boldog születésnapot! :)

2014. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mogele válasza:
2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :)
2014. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
isten éltessen.
2014. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én csak olyan embereknek írok fb-n szülinap ügyben, akivel legalább kéthetente találkozok személyesen is, vagy régebben találkoztunk sokat, de azért még mindig kedves ismerős. Olyannak nem írok, akit úgy látásból ismerem, esetleg köszönök neki, de maximum annyi az ismeretségünk, hogy egy évfolyamra jártunk.
2014. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!