Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden lánynak van barátja...

Minden lánynak van barátja nekem nincs . Gáz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a sulimba minden lánynak van barátja sok már nem is szűz , de nekem nincsen barátom , egy fiu csak egy bottal nyulna hozám . Se mellem , se jó seggem ,se nem vagyok az a kacsa száju ku*va . ciki hogy nincs barátom ? agódóm mert nem akkarok egy macskás öregasszony lenni.
2014. jan. 16. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem ciki. :D Szerintem az a gáz, hogy valaki 14 évesen már nem is szűz. >< Picit korai, nem? De nem az én dolgom. :D

Nem baj ha nincs alakod, próbálj meg csinosan öltözködni, ahogyan magadnak tetszel. ;) Ne másoknak akarj megfelelni. És az ha 14 éves korodban nincs barátod, nem azt jelenti, hogy egy macskás öregasszony leszel. :D Bár szerintem a macskák aranyosak. :D Na de nem kell aggódni, ez a lényeg. :)

Én is hamarosan 14 éves leszek nyáron, még sincs barátom és nem izgulok miatta. :D Bár igaz, hogy szeretnék, de azt se ilyen véresen komolyan. Csak néha "áh, de jó lenne" aztán elmúlik. Majd jön a barát, ha eljön az ideje. ;)


13/L

2014. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém. Téged se szippantott be a média és a társadalom elcseszett normái. 14 éves vagy. 14. Nem ebben a korban dől el, ki lesz macskás asszony, és ki lesz családanya. 14 éves vagy. Ezt most sokszorosan kihangsúlyozom, mert 14 éves vagy :D. Amit a többiektől látsz, az nem feltétlenül jó. Erre gondolj, mikor ehhez hasonló problémáid vannak.
2014. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de állandóan cikiznek meg minden elèg szarul esik
2014. jan. 16. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem adnék olyanok véleményére, akik ilyen gyorsan eldobták a szüzességüket, és ahogyan te elmondtad kacsa szájú örömlányok. :) Nem kell velük törődni, tojd le mit gondolnak. Nehéz, de ez a legjobb mód. ;) És te legalább tudod, hogy az igazi ciki az, amit ők csinálnak, nem pedig az, hogy neked nincs barátod. :) Neked igazibb lesz, és rendes, nem egy-két hónapos semmiségek. :)

2014. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni az iskolán kívül értelmes emberekkel, akik jó irányba terelnek, mert így csak idő kérdése és te is olyanná válsz mint ők.
2014. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Örülj neki, hogy nem vagy olyan, mint ők. 14 évesen én motoroztam, amíg volt benzin a tankban, nem szexeltem, mint a nyulak...


Nem leszel macskás öregasszony, az nem ilyenkor dől el. Majd ha 60 évesen is ugyanez a helyzet, na akkor kezdj el aggódni.

2014. jan. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!