Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt pszichológus hallgató?...

Van itt pszichológus hallgató? Vagy bárki aki ért a lelki dolgokhoz? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Elég sok problémám van. Lelki dolgok, de nem merek elmenni pszichológushoz. Arc nélkül, névtelenül viszont menne. Ezért eszembe jutott, hátha van itt olyan aki meghallgatna, segítene. Nekem jó lenne, mert kapnék segítséget és szerintem a másik félnek is (tapasztalatszerzés...stb.)
2014. jan. 17. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

én szívesen teszem, viszont nem vagyok átlagos ember, ezért nem olyan választ fogsz tőlem kapni, ami valószínűleg egy átlagembernek tetszene.

kezdődik azzal, hogy szerintem a pszichológusok többsége amúgy sem való semmire. ha gondolod írj privátot, megpróbáljuk.

2014. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, állítólag jó vagyok az ilyen lelki dolgokban.
2014. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írhatsz nyugodtan :)

(bár én az ilyen dolgokat biológiai szempontokból szoktam értékelni)

2014. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!