Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok tenni? Tudnátok...

Mit tudok tenni? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__50..


Ezt a kérdést szintén én írtam ki,akkor egy fokkal jobban lettem,aztán most ismételten rámtört a depresszió. :(

Pszichológushoz nem fordulhatok,Anyáék nem tudnak RÓla,hogy más vagyok,és félek is. Megnéztem a képét,elkapott a hányinger,remegni kezdtem,levert a víz,és teljesen összemomlottam. Tudom,nem kellett volna megnézem,de annyira jól esett látni. Közben meg megöl a tudat,hogy sohasem lehetünk Egymásé. :(

Mit csináljak,hogy végre túl legyek Rajt,már teljesen idegroncs vagyok,sírva fekszek,sírva kelek,mindig Vele álmodom,képtelen vagyok elvonatkoztatni a gondolataim Róla. :'(



2014. jan. 7. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Sajnálom,ez nagyon rossz dolog. Nagyon nehéz elfogadni az embernek saját magát és rossz ha reménytelen szerelmet kell átélni. Szerintem el kéne mondani Anyukádnak! Ez nagyon nehéz,képtelenségnek tűnik,de egyszerkell egy nagy levegőt venni. Lehet, hogy nagyon meglepődnél, hogy mennyire nem haragudna rád. Hiszen erről nem tehetsz. Nem ismerem Anyukádat,de próbáld meg. Egy nagy levegő, 1 mondat.

5 év sok idő,szerintem igazából nem bele vagy szerelmes (bár azt hiszed), csak az érzésbe. MEghatározó volt az életedben,semmi több. Az embert becsapják az érzések!!!

Ha képtelenségnek érzed, hogy elmondd Anyukádnak,akkor menj el pszichológushoz. Lehet titokban. A pszichológust meg semmi nem zavarja, ez meg nem szégyen! Ennél kellemetlenebb "betegségek" is vannak. Igazából ez egy hatalmas harc magaddal és a külvilággal, addig, amíg annyira nem lesz elviselhetetlen, hogy kifakadsz Anyukádnak vagy msá közelállónak. És akkor szépen lassan talán meggyógyulsz. Ne feledd: a magnak előszörmeg kell halnia a földben, hogy kinőhessen belőle a növény... Ez fájdalmas, de a vége megkönnyebbülés lesz!

2014. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meglehetősen elutasítóak ilyen téren,félek,hogy a kapcsolatunk utána nem lenne olyan,mint régen.
2014. jan. 7. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, kicsit emlékeztetsz magamra, ilyen idősen. Nekem is volt egy hetero legjobb barátom, akibe teljesen beleszerettem, csak mi egy középiskolába is jártunk, így elég rossz volt, hogy minden nap találkoztam vele, és tudtam, sosem lehet az enyém.

Ha engem kérdezel, próbálj meg kicsit nyitni a világ felé. Nem azt mondom, hogy kavarj mindenkivel, aki szembejön az utcán, de kezdetnek az is megtenné, ha ismerkednél más meleg fiúkkal, hogy lásd, rajta túl is van élet. Nekem ez bejött, megismertem egy srácot, és onnantól kezdve elfelejtettem azt a fiút.

De azért nem árt, ha elmondod legalább egy pszichológusnak, hogy mi a helyzet. Könnyíteni fog a lelkeden, elhiheted. Én nem javaslom még, hogy ilyen feldúlt érzelmi állapotban bújj elő a szüleid előtt - azt a legjobb úgy megtenni, ha van egy stabil párkapcsolatod valakivel, mert akkor ők is látják, hogy homoszexualitás ide, vagy oda, mégiscsak boldog vagy.

Ha tényleg úgy érzed, hogy nem fordulhatsz pszichológushoz, akkor akár nekem, akár másnak az oldalon, aki meleg, nyugodtan dobhatsz egy üzenetet. Legalábbis, magamból kiindulva, nem küldenélek el a fenébe. (Én 20 vagyok)


Üdv, és a legjobbakat! Fel a fejjel!

2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

KÖszönöm szépen!

Voltak párkapcsolataim,ismerek jó pár meleg,illetve biszexuális korombeli srácot,de mindig ott bukott meg a dolog,hogy mindenkiben a már oly régóta vágyott Nagy Őt kerestem. :(

2014. jan. 7. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

fiú vagy??

mert ez fiúknál elég gyakori, és rohadtúl káros.

ha fiú vagy leírom privátban bővebben


17/F

2014. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Comming Outolnod kell! Ez az ilyen mértékű depiden segít sokat.. az hogy már nem úgy néznének rád mese habbal.. én is ezt tettem, s nem bántam meg, azon a bizonyos depin sokat enyhít, ha nem rengeteget. 20F vagyok, tavaly mondtam el, s egyáltalán nem bánom, most legalább tiszta a lelki ismeretem meg minden.

Szerelmi bánat bonyolult dolog.. majd túltépsz rajta, ebben a korban még nehéz s szerintem később se lesz könnyebb.. de na sokat segít ha anyukáddal megbeszéled.

Jómagam, azon a srácon vagyok most kiakadva, beszélgetek erről és az valamit segít.

2014. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Fiú vagyok.

2014. jan. 9. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kell felejtened, mivel őt nem érdeklik a fiúk, ezért le kell zárni. Ismerkedj másokkal, ne nézegesd a képeit, és menj dokihoz. Sok sikert mindehhez! :)
2014. jan. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,minden erőmmel azon vagyok,hogy elfelejtsem. :)
2014. jan. 12. 12:40
 10/11 anonim válasza:
Biztos vagy benne, hogy hetero? Mert ha esetleg ö is biszex, talán nem teljesen reménytelen a helyzet. Beszéltél már vele erröl? Elmondtad neki az érzéseidet?
2014. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!