Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akarnak beszélgetni...

Miért nem akarnak beszélgetni velem még azok az emberek se, akikkel közös hobbim van?

Figyelt kérdés

Szóval nem közös hobbi, téma hiánya miatt, hanem valami más okból, de senkivel nem tudok elbeszélgetni. Vagy előfordul, hogy átmenetileg valakivel jóba vagyok, de aztán leráznak.

Többnyire viszont egy rövid, egyoldalú beszélgetés jön csak létre, aminek semmi értelme, senki érdeklődését felkelteni nem tudom, senkit nem érdekelnek a témáim, nem talál senki érdemesnek arra, hogy velem beszéljen.

Ezen lehet valahogy változtatni, vagy emiatt nekem örökös magány jut?

És mi lehet az oka ezeknek?


2014. jan. 24. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Változtatni úgy tudsz, ha megtalálod az okát a dolognak. Lehet, hogy unalmas vagy, ellenszenves a stílusod, butaságokat beszélsz, vagy hülye témákról, amik senkit nem érdekelnek, vagy már olyan szinten ráakaszkodsz a beszélgetőpartnereidre, hogy kellemetlenné válik a társaságod.

Szóval, ha megvan az ok, akkor megvan az is, hogy min kell változtatnod.

2014. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!