Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ez? 18 vagyok, lány....

Mi lehet ez? 18 vagyok, lány. Mostanában van egy olyan érzésem, vagy mi, hogy útálok mindenkit.

Figyelt kérdés

Vagyis elég sok embert. A kormány embereit, a városom lakóit, az emberek hozzáállását dolgokhoz, úgy általában a magyarokat. El akarok menni innen, vagy ki akarok szállni ebből az egészből. Elegem van.

Nem leszek öngyilkos meg semmi, nem kell aggódni, csak zavar, hogy állandóan ilyeneket érzek. Mi csináljak?


2009. febr. 27. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mar leerettsegiztel? Ha igen, akkor menjel ki kulfoldre!

En is utaltam otthon, ezert (is) jottem el, mar nem megyek soha haza.

2009. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nem, most fogok. Nem tudom, h egyetem előtt menjek ki 1 l évre, vagy utána majd végleg, de tuti, h elmegyek innen.

Amúgy te most hol laksz? Mm melyik országban?

2009. febr. 28. 07:45
 3/4 anonim válasza:

Én ugyanígy vagyok (20/F).

Ha mindenkit utálsz, keresd meg azt az embert, akit tudsz szeretni, s aki mellett nyugalmat találsz...

Pasi, barát, barátnő, ilyesmi

2009. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pasi nincs, bnők meg... nem is tom... megváltoztak.

Amúgy nem állandó ez, csak néha jobban rám tör.

2009. márc. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!