Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is GYK függők vagytok?

Ti is GYK függők vagytok?

Figyelt kérdés

Én pár napja vettem észre magamon, hogy szeretek felnézni ide amikor tudok éppen.

Sokszor zavarnak a rosszindulatú emberek, meg a kamu kérdések, de ettől függetlenül szeretek segíteni annak akinek úgy érzem szüksége van rá valóban és néha én is teszek fel kérdéseket!



2014. jan. 30. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, de azért ez messze áll a függőségtől szerintem :P
2014. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SylwerStone ***** válasza:
Én is szeretek segíteni az embereken + hajt a vágy, hogy a kiszemelt toplista élén legyek. Kb. 3 hete regisztráltam, most 7.helyen állok az "elektronikus eszközök" kategória toplistáján. Még pár hét és meg lesz az 1.hely is :)
2014. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én pénzügyek kategóriában hetekig első voltam amikor regisztráltam. Aztán volt pár hónap szünet, nem jártam fel, azóta már nem is nézem.
2014. jan. 30. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja, én mindig jókat röhögök a kérdéseken és a válaszokon. Néha én is szoktam válaszolni.
2014. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Az elején még csak egy két választ írtam. Ritkán felnéztem.

Mostmeg azon kaptam magam kb. fél hónapja, hogy amikor felkelek felnézek, hogy más is válaszolt-e már a kérdésekre. Amikor hazaérek is ez az első dolog amit megnézek.

Én az Autók, motorok kategóriában voltam egy másik emberemmel 13.

Aztán 1 hétig nem válaszolgattam és valami 50. lettem.

2014. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Messze vagyok a függőtől, nem is hajtok arra, hogy a toplisták élén legyek.


Egyszerüen csak szeretek olvasgatni, segiteni másokon, ha tudok, szeretem megosztani a tapasztalaimat, ha ezzel valakinek a segitségére lehetek. És szeretek elgondolkodtató kérdésekre válaszolni... :)

2014. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit.. :D vannak olyan kérdések, válaszok amiken jókat röhögök, de szeretek segíteni az embereken. És néha én is teszek fel kérdéseket.
2014. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt van olyan is, hogy toplista?

Na akkor ez már sok mindent megmagyaráz...

2014. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amikor "felfedeztem" a gyk-t akkor napi szinten írtam ki kérdéseket. Aztán hanyagoltam egy kicsit, de azóta rendszeresen nézem, mint a facebookot (bár ezt többet nézem) Néha szoktam válaszolni, de inkább csak olvasgatok.
2014. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!