Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagytok telefon függők?

Mennyire vagytok telefon függők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy most kell ez a legújabb model,meg mp3,meg videolejátszás,kinek van jobb telója..stb ezek csak fiatalok körébe népszerü?
2010. febr. 28. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. 16 éves vagyok, és csak akkor telefonálok, ha nagyon muszáj, meg az időt szoktam nézni a telefonomon. Mondjuk zsebnaptár vagy notesz helyett is jól jön néha a telefonba épített naptár, illetve zenét is telefonon szoktam hallgatni, de tökéletesen megvagyok nélküle.
2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sokat használom a telefonom de csak nagyon keveset telefonálok:D

Inkább zenét hallgatok sokat meg néha-néha ha nagyon unatkozom akkor játszok rajta.

2010. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem fér össze az internetfüggőségemmel.
2010. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én fél8tól délután 2ig zenét hallgatok rajta meg néha telefonálok
2010. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semennyire
2010. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból semennyire. Motorola F3-am van, teljesen meg vagyok elégedve vele, jó telefon szerintem :)


16/F

2010. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én semennyire. Szinte alig használom. Sőt csak, akkor ha én hívok valakit. Engem hiába hív bárki is, sosem veszem fel. :D Nem direkt, csak sosem figyelem, meg legtöbbször azt sem tudom hol van és persze, hogy némára van állítva. :D

20/L

2010. márc. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sokat beszélek,de szinte semmi mást nem csinálok rajta.
2010. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon telefonfüggő vagyok, úgy értve, hogy még a wc-re is magammal viszem, hogy mindig el tudjanak érni (sosincs kikapcsolva). Viszont nekem annyi "extra" szükséges, hogy telefonálni, meg esetleg sms-t írni lehessen vele. 23/L
2010. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem egy elég régi nokia-m van, még a típusát sem tudom így kapásból megmondani :) Rá se fér egy teljes mp3 :D Amúgy csak akkor használom, hogyha valakit el akarok érni, de amikor engem hívnak legtöbbször nem veszem fel, mert állandóan le van némítva. Meg az időt azon nézem, reggel ez az ébresztőm, emiatt viszont hiányzik, ha nincs velem.
2010. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!