Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek rondább az arcfelépítés...

Akinek rondább az arcfelépítése azzal kevésbé szeretnek az emberek ismerkedni, kommunikálni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem személy szerint nem az arcfelépitése számit egy embernél.A megjelenése, a kedvessége,a tisztelete és a lelkesedése, humora stb.
2014. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez így van, de még az átlagos pasikat se veszik emberszámba a nők. Akkor egy rondábbat evidens hogy még úgyse.
2014. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ízlések és pofonok.

Nekem állítólag egy ritka ronda fiú tetszett, viszont én szépnek tartottam és mai napig tartom, bár már nem beszélünk.

Szerintem ez a ki ronda, ki szép kérdés elégggé pontatlan, mert mindenkinek más a szép meg a ronda.

Arra figyelj, hogy légy ápolt, öltözz rendesen (nem elegánsra gondolok, bármilyen stílus szóba jöhet, csak rendes legyen a ruha, tiszta, stb.), próbálj önmagad lenni főleg! :) Én ezt tanácsolom.


13/L

2014. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül csak az arcfelépítéstől függ. Viszont tény, hogy a legtöbb ember a szebb arcúakkal sokkal hamarabb kezdeményez beszélgetést. Talán azért, mert ami szép, az pozitívként rögzült belénk, biztató, amolyan állati ösztön, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg.

A szép viszont relatív fogalom. Mondok rá egy példát. Valamelyik nap a buszmegállóban volt egy lány, akit ha jobban megfigyeltem, szép ara volt. Nagyon előnyösen tudta magát sminkelni, elegánsan öltözött. Viszont ha kötelező lett volna, sem mentem volna oda hozzá, mert a kisugárzása visszataszító volt. A szemöldökráncolás, ajakbiggyesztés, valamint a testtartás is sokat elárul egy emberről. Zárkózottnak, rosszindulatúnak és peckesnek tűnt. Nem volt szimpatikus. Szép volt, ezt nem mondom, viszont ha a megjelenését értékeljük, nem mondhatok rá pozitív fogalmat. Itt bukik meg a két jelentés.

Számomra a szép a kisugárzáson és a megjelenésen alapszik. Ha valaki mosolyog, kihúzza magát, látszik rajta, hogy élvezi az életet, szívesen megyek oda hozzá beszélgetni, mert pozitív ember, szép. Azért megyek oda, mert vidám és életteli. Az embereknek van egy bizonyos vonzó vagy esetleg taszító erejük. Kb. mint a mágnes. Aki pozitív, az vonz minden olyan embert, aki kicsit negatívabb és jobb napra vágyik. A negatívabb, zárkózottabb jelenségek pedig inkább taszítják a figyelmet, a kommunikáció kezdeményezését, mert ösztönös élőlények vagyunk. Tudat alatt minden teljesen egyszerű.

1. jó nekem --> odamegyek

2. nem jó nekem --> nem megyek oda

Ilyen egyszerű az egész. :)

2014. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alaque ***** válasza:
Felépítem én az arcodat, ne félj!
2014. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Így olvasva a válaszokat, ha nem is minden véleménnyel egyetértek. Ha valaki ritka ronda, de most tényleg nagyon ronda, akkor azt az embert elkerülik. Viszont ha valaki csúnyácska, vagy tök átlagos azt nem közösítik ki, nem ítélik el. Én speciál úgy vagyok vele, hogy először azt mondom valakire, hogy nem valami szép, de ha megismerem és jóba leszek vele, akkor azt mondom, hogy egész helyes:)

Nekem van olyan, hogy valaki irtó jól néz ki és mégis az istenért se állnék vele szóba, mert nagyon unszimpatikus...

2014. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha "rondább arcfelépítésű" férfiról van szó és nőkkel ismerkedne, akkor szerintem az arcfelépítés mellett nagyon sokat jelent a társadalmi rang, a ruházat, meg a megismerkedés körülményei. (ezek akárhogy nézem nem kicsit korrelálnak a anyagiakkal...) Majd később a személyiség is, de az később, ahhoz minimum el kell beszélgetni...


Pl ugyanaz a férfit a színházi előadás szünetében egy közös ismerős bemutatja a nőnek, miközben nyilvánvaló, hogy a férfinek már eleve rengeteg ismerőse van a társaságban és mondjuk bank tisztviselő, csoportvezető, fiatal ügyvéd, vagy vállalkozó az ugye egészen más szitu a nőnek, mint pl, ha a vonaton megszólítja (és nem leszólítja...) ugyanaz a férfi teljesen hétköznapi ruhában...


Bár nem vagyok nő, de így tudom elképzelni. Akár ok, akár nem, ezek is számítanak...

2014. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!