Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért van az, hogy általánosban...

Mért van az, hogy általánosban, gimiben és még főiskolán is kirekesztett a csoportom, hiába voltam kedves csak szemetek voltak, ha meg nem hagytam magam akkor persze az volt a baj?

Figyelt kérdés
Mindig megtalálnak a szarkavarók vagy éppenséggel a "szerencsétlen" emberek, akikkel valami nem stimmel pl: valami pszichés bajuk van és állítom, amelyikkel összevesztem annak én vagyok a napi témája.A mostani csoportomban is úgy viselkednek velem a lányok, mintha el akarnának tenni láb alól.
2014. febr. 1. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Jézusom. Ez egy általános iskolában még nem meglepő, gimiben már annál ritkább, de hogy egyetemen is??? :o

Milyen csoport az? Normálisak? Nem lehet hogy mégis veled nem stimmel valami?

2014. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mindig van pár ember akiknek nem vagyok szimpi már az elején és elba**zák az éveimet.
2014. febr. 1. 21:10
 3/23 anonim ***** válasza:
Alaposabban meg kellene ismerni téged a válaszhoz. Elsö körben pszichologus!
2014. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gimiben volt egy fiú osztálytársam, aki csak úgy odalökte nekem , hogy amúgy bejössz... úgy hogy kb még 7-en voltak csajok a teremben.Népszerű meg flegma is volt és azt is tudta, hogy nekem ő nem jön be,ezért ha egy srác valami jót mondott neki rólam, akkor egyből valami gáz csajnak állított be.Már 21 vagyok és még nem volt pasim, már lassan beletörődtem hogy nem is lesz, nincsenek barátaim kb a 10 ujjamon megtudom számolni, hogy hányszor voltam bulizni életemben, mikor éppen valakivel eltudtam menni.
2014. febr. 1. 21:24
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem kérek pszichologust,azoknál a páciensek alapból elvannak ítélve hülyének és nem direkt csinálják, hanem ez a mániájuk. Amúgy nemrég tanított egy pszichologus, onnan a tapasztalat.
2014. febr. 1. 21:29
 6/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, mintha nem tudnám újrakezdeni az életem.1 évvel ezelőtt tetszett egy fiú a fősulin , akiről aztán kiderült hogy népszerű, igazából észrevettem hogy tetszem neki, de saját magamnak nem adtam esélyt , mert egyszerűen depis lettem attól, hogy mik történtek velem és, hogy nincsenek barátaim na meg 21 évesen még nem volt barátom se ugye ezt ki értené meg...
2014. febr. 1. 21:38
 7/23 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nálad az önismerettel gondok vannak. Ezért valamilyen szakembert keress a megoldásra.
2014. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy általánosban és gimiben is utálta az osztályom a többi évfolyam. Mindig volt 1 csaj,akinek szúrtam a szemét és rendesen kavarta nekem a szart sajnos sikerrel és aztán a többi nem fogadott be.A főiskolán meg keményen verseng mindenki és elég kevesen vagyunk.
2014. febr. 1. 22:14
 9/23 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy vonzom az idióta embereket, de nem tudom mivel. Végül is én nem látom magam kívülről, lehet néha félreérthető jeleket adok.Amúgy alapvetően egy rendes, jószívű csaj vagyok és érzékeny,lehet hogy ez lerí rólam és ezért találnak meg olyan könnyen az ártani akarók.Nem szoktam kezdeményezni vagy elég nehezen, aki velem kedves azzal én is az vagyok, ha meg nem az akkor igyekszem elkerülni már amennyire lehet.
2014. febr. 1. 22:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazad van, én is szembesültem ezzel többször is sajnos. Többi priviben ...
2014. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!