Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn azt mondja a pasi, nem bírja elképzelni, hogy együtt legyünk. Mégis állandóan rám ír és keres. Miért?

Figyelt kérdés

Már kb. egy hónapja ismerjük egymást a netről egy ismerkedős-társkeresős oldalról. Még sosem találkoztunk. Valamelyik nap rákérdeztem, hogy tulajdonképpen bejövök-e neki. Azt mondta, hogy ezt ő nem így fogalmazná meg, hanem azt mondaná, hogy nem bírja elképzelni, hogy együtt legyünk. Nekem viszont nagyon bejön! Akkor most mi a fenéért ír állandó jelleggel rám, miért keres??


És mit csinálnátok, megmondanátok neki, h nekem meg bejön és nem jó, hogy tudom, h fordítva nincs így, ezért inkább hagyjuk egymást?



2014. jan. 2. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezt Így levezetném neki.
2014. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 SullaFelix89 ***** válasza:

Mert szeret veled beszélgetni ez nem tudom miért baj.

Bezzeg, ha nyomulna azért sírnál, hogy ő is csak azt akarja.

2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem tud kapcsolatot elképzelni, de egyszer (vagy többször) azért meghúzna...

Vagy a másik lehetőség, hogy az egóját legyezgetteti veled, mert tudja, hogy neked bejön.

2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha nyomulna nem sírnék, nem tudom miért kell ezt írni. :)
2014. jan. 2. 18:04
 5/23 A kérdező kommentje:
És ha ezt így levezetném neki, hogy akkor hagyjuk egymást.. akkor ha mégiscsak akarna tőlem többet, akkor elmondaná szerintetek?
2014. jan. 2. 18:07
 6/23 anonim ***** válasza:
Barátságot akar. Hogy extrákkal vagy anélkül, azt tőle kérdezd.
2014. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami. Hülye fejemmel nem is gondoltam arra, h esetleg "extrákkal".
2014. jan. 2. 18:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy jó lenne levenni a bugyidat, és ha benedvesedett a puncid, elővenné a farkát, betenné, és ki-be mozgatná, amíg el nem élvez. Ez ugyanis nagyon jó érzés, de Neked magyarázhatom, mert nincs farkad. :(
2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hagyd a ...-ba. Aki (pasiként) fellép a társkeresőre, az csak játszani akar.

Az igazi férfi veled lesz (és el is tudja képzelni hogy veled legyen).

Szóval szerintem keress mást.

20F

2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ownmyballs, attól, h nincs farkam még megértem, amit mondasz.

9-es

A társkeresőn kívül nem igen tudok ismerkedni sajnos, nem tudok hol... szóval az, hogy fent egy pasi a társkeresőn (meg én is), sztem nem nagy bűn. Ha megismerek ott valakit, azután is velem lehet, utána már nyílván nem ott tartja az ember a kapcsolatot. Ez nem azon múlik, h mennyire férfi valaki.

2014. jan. 2. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!