Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Osztálytársam mindíg kilopja a táskámból a szendvicsemet.
2014. febr. 3. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
patkányméreg?
2014. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szólj egy erős gyereknek az osztályban, hogy szóljon rá.

Vagy a szüleid suli után beszéljenek vele és a szüleivel.

Vagy szólj az osztályfőnöködnek és majd ő beszél vele.

Vagy pár napig ne vigyél szendvicset és akkor talál leszokik róla.

De tényleg szólj valakinek, mert ha nem szólsz, akkor nagyon elbízza magát és majd nemcsak a szendvicsedet fogja kilopni, hanem bármit.

2014. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon erős paprika is megteszi :D Esetleg romlott kaja.
2014. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szólj rá hogy ne vegye ki...
2014. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
örülj h ez a legkisebb bajod :D tartsd magadnál a táskádat, én pl a padomban tartom... vagy tényleg amit az előző válaszolók mondtak: romlott kaja, chiliszósz...
2014. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan!Néhányan hol éltek szólj a tanárnéninek! A tanárnéni leszarja! Azt mondja hogy Pistike többet ne csinálj ilyet!Ejnye bejnye! Állj a sarkadra és cselekedj! Készíts jó csilis csípős paprikás szendvicset aztán had egye. Ha ez sem elég hashajtósat de csak ÉSSZEL!Egy pár napon keresztül had egye és majdcsak rájön hogy megszívta mert kifo..a a belét is. Legjobb esetben befo.ik aztán ez majd jó sokáig rajtamarad.
2014. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem lévőknek. vigyél romlott kaját, vagy csiliszószos szendvicset. ha a tanárnak szólsz, szerintem nem érsz el vele semmit, max csak annyit hogy rászól. ÉSSZEL kell cselekedni! ;))
2014. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a hashajtó mellett szavazok! A chilli szószt megérzi ha mégsem 1 harapás után rá fog jönni.. A hashajtó ezzel szemben sunyibb! Akkor csinálod a legjobban ha tesin fog befosni de nagyon durván! :DDD


ui:

Ezeken a válaszokon nagyot szakadtam! :D

2014. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!