Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerhetnék meg embereket,...

Hol ismerhetnék meg embereket, hol tudnék beszélgetni emberekkel?

Figyelt kérdés

Az környéken ahol élek nem nagyon tudtam magamat megkedveltetni senkivel, általános és középiskolában se, jól keresztülnéz rajtam ott mindenki, és elfordulnak tőlem. Talán nem vagyok közéjük való, nem vagyok olyan bulizós, pörgős ember. Persze nem ismerek mindenkit, de idegeneknek meg furcsa lenne ha csak úgy odamennék hozzájuk hogy beszélgetni akarok.

Mostanában írtam facebookon 1-2 régi, szimpatikusabb általános iskolai iskolatársamnak is, elég parasztok voltak velem.

Szóval a környékemen már nem nagyon van esélyem barátokat találni, internetes ismerkedéssel meg úgy vagyok, hogy régebben tetszett az is, de már nem elég ez nekem. Valaki ül valahol az ország másik felében egy házban aztán válaszolgat nekem onnan interneten, ez annyira személytelen. Meg amúgy is túl sok kifogást találnak ki mindenre, internetes beszélgetés engem már nem tud boldoggá tenni.

Hogyan tudnék a környéken ismerkedni, barátkozni, ha kb. minden ismerősöm utál vagy lesz*r?


2014. febr. 9. 15:30
 1/2 A kérdező kommentje:
17/F
2014. febr. 9. 15:31
 2/2 anonim válasza:
Na. Elmondom neked, hogy meg kell akkor változnod. Meg kell próbálnod beilleszkedni azok közé is, akik nem kedvelnek, vagy csak azért nem kedvelnek mert nem ismernek. Például gyúrjál. Ha ki vagy baszva fölfigyelnek alapból rád az emberek. Valószínűleg kicsit hiányzik az önbizalmad, meg bátorságod. Abban meg, hogy oda mész random arcokhoz és lespannolsz velük h megismernéd őket, nincs semmi fura. Nem kell félned tőlük. Én azt mondom, hogy próbálj meg kis önbizalmad szerezni, változtatni a stílusodon. Nem kell semmitől sem tartanod. Azt is csinálhatod, hogy elkezdesz járni valahova edzésre, ahol még nem voltál. Ott tiszta lapokkal kezdesz, hisz senki nem ismer. Az lehetsz aki lenni akarsz és ez majd segít neked más helyeken is. Nem tudom mennyire vagy sportos, de a legfőbb tanácsom, hogy gyúrjál. Egy 36cm-es bicepszen mindenkinek megakad a szeme ;) Remélem segítettem kicsit :)
2014. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!