Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belegondoltatok már ebbe? (lent)

Belegondoltatok már ebbe? (lent)

Figyelt kérdés
Elég magányos típus vagyok ,1-2 barát (az is osztálytárs) ami nekem van.Időm jó részét itthon töltöm.Még ha nem is törekszek rá észrevettem , hogy a tudásom nő , nem tudom a sok netezéstől(:D) vagy , hogy van időm gondolkodni.De mikor kinézek az ablakon látom , hogy az emberek 90% bunkó , egoista , önimádó , és a fiatalok pedig a bulikban majmok módjára viselkedő , "mindentleszarok" , nem érdekel ha hülye maradok, 10 évesen már nem vagyok szűz típusú lény.És ezek kezében van a jövő!Bele gondoltatok már ebbe?
2014. febr. 16. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt az oldalon úgy minden nap gondolnak az emberek erre.
2014. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És neked mi a véleményed?:)
2014. febr. 16. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Bele, de nem érdekel a saját életem se nem hogy a másé, ahogy Én úgy Te és amazok is küszködni fognak míg élünk, mert nem az a jó világ van mint régebben.. Nincsen munkahely, sok a csavargó, ha van is mit dolgoznod akkor meg olyan kevés a pénz hogy azonkívül hogy csekkek befizetted, eszel 2x főtt ételt egy hónapba, utána meg parizert.

Akik fiatalon nagyon lealjasítják magukat mindenhol és mindenféle módon, idővel ráfognak jönni hogy ha társadalmilag fontosnak akarja magát érezni, akkor nem lesz lehetősége 3-4 emberrel kefélni, meg szórakozni. Lesz egy főnöke aki kirúgja mint a sz*rt ha ilyesmi kiderül róla. Tehát megváltoznak idővel, de amelyik ilyen fajta az mindig megtalálja a módot arra hogy kihozza az állatot magából.

21/F

2014. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó körübelül én is így gondolkodom.Apumnak és van egy főnöke aki minden másnap leordítja fejét minden sz@rért és keres havonta 150et ami négyfős családnál nem egy jó dolog.Hogyan lehet ezt kibírni nem is értem tisztelem az olyan felnőtteket akik a visszahúzódó magányos farkasok táborát erősítik és mégis helyt tudnak állni ilyen világban!
2014. febr. 16. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Szomorú vasárnap esténk van.
2014. febr. 16. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Belegondoltam már ebbe, igen, csak sajnos nem lehet mit tenni. Nem tudom mi vár ránk, de nem jó. Képzelheted, milyen érzés, mikor szidják a fiatalokat, és én is köztük vagyok. Szégyellem, hogy velük vagyok egy korosztályban. 16/F
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Énis így érzek.18/F De sajnos akik szidják ők is ugyanúgy a társadalom aljához tartoznak legalábbis értelmiségi / kultúrális szinten még ha egy cég igazgató is akár...
2014. febr. 16. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

nem az ő kezükbe van a jövő hanem mindenki kezébe

ezek meg majd kihalnak ahogy telik az idő

sose sajnálom ha egy drogos meghal

2014. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!