Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem bírok ki senkit sem?

Pegazus900 kérdése:

Miért nem bírok ki senkit sem?

Figyelt kérdés

Nem bírom már ki mások társaságát.

Egyszerűen IMÁDOK egyedül lenni persze ilyenkor egy kicsit egyedül is érzem magam...(Ezzel akkora nagy baj még nincs mert barátokra ebben a nagy világban lehet máshol találni nem pont ott ahol vagyok)

A nagyobb baj viszont az hogy már nem bírom a családomat sem.

Eléggé feszűlt mostanában közöttünk minden.

Nem bírom ki hogy ne kössek bele valamibe ami az én hibám, de egyszerűen nem tudom elhinni hogy most az anyám hülyéskedik vagy tényleg nem érti meg a dolgot.

Azt kifejezetten utálom amikor nézek valami filmet pl és oda jön anyám mellém és megkérdi.(elötte mondtam mit nézek)

_Mit nézel?

-Z világháború

-Miért Z (akció közepén)

-Na miért szerinted?

Aztán már feszűlt a beszélgetés stb...

Nővérem papucsában ki mentem havat ellapátolni.

Bejövök utánam ki megy cigizni és le bäsz engem mert csupa hó a papucsa.De nem akárhogy.

Az embrekkel meg az a bajom hogy tőlem várják el a kezdeményezést én eddig el voltam nélkülük nekem mindig mondják barátkozzak.De már kedvem sincs hozzá elszoktam ettől és szeretnék vissza szokni hogy telibe szärom hogy egy ismretlen ember aki mondjuk szembe jön velem mit gondol rólam...



2014. febr. 17. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj megértést. Figyelj. Gyakorold a szemlélést, ítélet nélkül.
2014. febr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj,nálam is ez volt a helyzet és komolyan eldurvultam.Szorongásoldót szedj Tiagert,ez olcsó,de más szorongásgátlót is szerezhetsz.Ha így folytatod tényleg árthatsz a szeretteidnek,de úgy,hogy az egy cseppet sem érdekel téged és az már nagy gond.

Ráadásul valami komoly gyulladás vagy betegség is állhat a hátterében.

(én szerettem az állatokat is,de már ártottam bennük is és ebből a viselkedésemtől figyelt fel jobban az anyám.Kiderült,hogy a gerincvelőmben volt gyulladás,pedig egy cseppet sem fájt a hátam.Ennek más a neve,de ez a lényeg belőle.)

2014. febr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" szärom hogy egy ismretlen ember aki mondjuk szembe jön velem mit gondol rólam..."


Ha telibe szarod akkor mi a fa..nak írod le ide hogy telibe szarod? Mégsem szarod telibe és mégis hatással lenne rád? Csak ezzel ámítod magad, aki igazán leszarja, azt az sem érdekli, hogy elmondja, hogy leszarja.

2014. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!