Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül maradtam,...

Teljesen egyedül maradtam, senkit se érdeklek, és ezt már egyre kevésbé bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig legalább pár internetes haverom volt, akikkel beszélhettem, de az utóbbi időkben ők is leráztak, már konkrétan senki se maradt, akit akármennyire is érdekelnék. És ez nekem annyira fáj, nem bírom már lelkileg. Az életem egy nagy unalom, nem tudom kihasználni, nem tudok jó dolgokat csinálni, szórakozni a többiekkel, a fiatalkor konkrétan teljesen kimarad a szociális életemből. Nem bírok már így tovább élni.
2013. dec. 1. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban...:/ ha gondolod, beszélgethetünk, én detto így vagyok, mint te
2013. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni valamit. Nem futásra gondolok vagy kondizásra, hanem valamilyen "társas" sportra.

Így majd megismerkedhetsz emberekkel.


Vagy jelentkezz egy fősulira. Szintén magas társasági élet potenciál rejlik benne.

2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én régebben elkezdtem edzőterembe járni de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy úgy élek mint az átlag "gyúrós", nélkülözve a megfelelő táplálkozást, hanem grammra pontosan, pontos időpontokban eszek megfelelő mennyiségeket.Emellett tanulok egy bizonyos idegennyelvet, hogy bekerüljek egy külföldi egyetemre.Hidd el, hogy nem hogy hiányzik a társaság de annyira nem igénylem, hogy ha néha napján eszébe jutok valamelyik régi havernak inkább kitalálok valami hazugságot, hogy ne kelljen vele találkoznom.Ennyire lekötnek a CÉLJAIM!
2013. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Töröld a gyakszis regged.
2013. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Azon gondolkodtam ma,hogy mi lenne ha meghalnék?Borzasztó érzés,hogy odáig süllyedtem,hogy nem akarok élni.De már nincs nagyon miért és nem is bírom már tovább.Persze lehetne eljárogatni ismerkedni meg kirándulgatni csak sajnos annyira depressziós lettem az évek alatt,hogy még az ágyból sincs kedvem kiszállni. Te ne várd meg azt,hogy idáig juss!
2013. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Életkorod? Nemed? Jó volna ilyeneket is megadni, könnyebb reagálni, akár újabb haverokat szerezhetnél alapadatok megadásával. Máskülönben honnan tudjuk, h 50-es vagy-e, illetőleg tinédzser? Vagy más generáció...
2013. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41nő
2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ezt szokták mondani, csak éppen pont ezeket megtenni, elindulni egyedül rohadt nehéz. Tudom, hogx csak 1 lépés volt a holdraszállás is, de akkor is.

37F

2013. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 41nő, én a kérdezőtől kérdeztem, de nyitott vagyok rád is, olvasni válaszod. :)

Kitartást, emberek! (Kivéve az utcasarkon. ;) )

2013. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kicsit későn de azért próbálok segíteni...én nekem olyanok a "barátaim", ha pl 2-3 hétvégét nem vagyok velük vagy suliból hiányzok, nem keresnek nem érdeklem őket.járok sportolni , de nincsenek velem egykorúak akikkel jóba vagyok azok 3. 4. osztályosak xDD én meg már középsulis vagyok( beszélgetek néha velük meg stb, jobb mint a semmi)..én suliba amikor nincs velem semmi elkezdek valami érdekes dolgot csinálni vagy viccelődni , és a végén kb már 10-15 ember van körülöttem.Sajnos sulin kívül nincsenek haverjaim , 1 van de ő másik országban él...Ha tudsz menj el menhelyre vagy valami önkéntes helye az nagyon jó !!
2014. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!