Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy soha többé ne tetsszen meg egy férfi sem? Senkinél nincs esélyem úgyse, nem akarok többet szenvedni.

Figyelt kérdés
Be lehet ezt valahogy beszélni magamnak, hogy rájuk se nézzek? Már többször próbáltam, de aztán végül újra és újra megtetszik egy újabb pasi. És mindig az a vége hogy elutasítanak. Ronda vagyok elfogadtam már. De én nem bírok ki több elutasitást, annyira megalázó. :(
2012. nov. 19. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Küldj képet, majd én eldöntöm helyetted, hogy ronda vagy-e. :)
2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Nézzél sokáig a Napba.
2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Inkább fejezd be ezt a hülyeséget.Legyen önbizalmad.
2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát a mai nem az első ilyen eset volt, hanem már kb 40. Ezek után honnan lenne önbizalmam. :(
2012. nov. 19. 21:07
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem szabad feladni, előbb vagy utóbb úgyis lesz valaki aki elfogad olyannak, amilyen vagy.
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel egy ilyen mágia, amivel a szerelmet meglehetne szüntetni csak a megszokott férfi dilemma legyen, hogy tetszik a lány melle, feneke. Valaki ötlet?
2012. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájössz oszd meg velem is!
2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is képet :)

Hány éves vagy?

Magasságod/ tömeged? Ezeket priviben írd le ha gondolod :)

2012. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a trükk...
2012. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Fogyjál le! És legyél kedves. Próbálj meg valami morálisan okés lúzert keríteni és kész.
2012. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!