Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, ha bármennyire...

Miért van az, ha bármennyire is elfogadó vagyok egy kapcsolatban, engem dobnak?

Figyelt kérdés

Egyiket úgy fogadtam el, hogy nagyon vékony, a másikat úgy, hogy kicsi a farka, a harmadikat úgy, hogy van egy 8 éves gyereke, a negyediket úgy, hogy dadog, viszont mindhárom esetben én voltam dobva, megcsalva.

Külsőleg átlagos, sportolt és ápolt vagyok, természetem nyugodt, kapcsolatban játékos és többször mondták már, hogy kellemes, elfogadható, nem a pénzre és autóra megyek rá, anyagilag teljesen átlagos srácokkal ismerkedtem eddig, elfogadó és szeretet teljes családban nőttem fel. Munkahelyem is van, hosszú évek óta ugyanaz.

Nem értem ezt az egészet. 27 L



2014. febr. 26. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy kapcsolatban nincs kikezdve a másik önértékelése, úgy látszik akkor nem válik érdekessé a társ.

Én sem tudom miért van ez így, sajnos az ilyen emberek miatt van az, hogy a nők sportot űznek a kacérkodásból, meg a férfiak csigázásából.

A férfiak meg erre ugranak, hogy bizonyítsanak, mert a női nem, az mindent jelenthet, csak a nemet nem...

2014. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy gondolták a férfiak, hogy "túl jó" vagy hozzájuk és féltek, hogy úgy is elhagynád őket később másért. Gondolom lehettek önértékelési problémái annak biztosan, akinek kicsi a farka vagy amelyik nagyon vékony, és amelyik dadog.

Próbálj meg "nehezebb" prédát szerezni :)Akinél nem érzed, hogy neked bármit is el kéne fogadnod. Ezt nem úgy értem, hogy nem kell elfogadni a másikat, csak ez nem szokott így megfogalmazódni, hogy elfogadom a barátom, pedig nagyon vékony. Mivel ha szeretünk valakit, akkor nem érzékeljük, hogy ő annyira vékony lenne, hogy örülhet, hogy én elfogadtam, hanem akkor direkt tetszik, hogy olyan, amilyen.

2014. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán azt hitték, azt is elfogadod. Sokszor jót akarunk tenni, ezáltal ha nem is teljesen, de feladunk magunkból. NEM kell! látod, semmivel sem vagy annál jobb, aki folyton elégedetlenkedik. Vállald magad, az igényeidet, hidd el, nem feltétlenül kell megalkudnod, hogy rátalálj a társadra!
2014. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Felsoroltál 4 fickót, de csak három esetben dobtak, csaltak. Akkor most mégsem vagy egyedül?
2014. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából, attól hogy valakinek hibái vannak, még lehet más ízlése, és lehet hosszabb rövidebb távon kiderül hogy nem is szerelmes annyira, mint gondolta. Meg az is lehet gond, hogy ha valaki túlságosan elfogadó, akkor egy idő után nem lesznek új kihívások egy kapcsolatban, vagy ellaposodik.
2014. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Akinek van egy 8 éves gyereke, attól mégis mit vártál? örök szerelmet?


Kiszórakozta magát veled és lecserélt egy újabb modellre, úgy ahogy a gyerek anyját rád.

2014. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami gáz van veled, az biztos. Lehetséges, hogy nem elfogadó vagy, csak annak szeretnéd hinni magad.


Ha valódi szeretetteljes családban nőttél volna fel, akkor most boldog feleség volnál három síró poronttyal és egy nagy mamlasz, de téged imádó férjjel. És mégsem...tehát valahol nálad van a gubanc.

2014. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Who cares, losts control the relationship." Alap.


29F

2014. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!