Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas az életem, mit tehetné...

Unalmas az életem, mit tehetnék, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon unalmas, monoton életet élek, ha nem vagyok együtt senkivel. Már lassan másfél hónapja vége is lett egy kapcsolatomnak, amit amúgy nem is bánok.. De így megint unalmas lettem. Ismerkedem lányokkal, mert ha együtt vagyok valakivel, akkor nem érzem ezt az ürességet.. Csak az a baj, hogy így nem nagyon tudok semmit mesélni magamról, szóval az ismerkedés is nehezen megy, ha keresni kell a közös témát, van olyan amikor van és mindenről tudunk beszélgetni de ez ritka, de volt már, abból másfél év lett.. 21 éves vagyok, és nem nézek ki rosszul, legalább is mindenki mondja, ez a lány akivel ismerkedem ez is, volt már csók is, de nem biztos, hogy együtt fogunk lenni, majd kiderül. Dolgozom, hazajövök és gépezek, vagy sörözök. Kb. Ennyiből áll az egész életem, néha lemegyek haverokhoz, de ez sajnos ritka, mert másik városban élnek, nekem meg nincs mindig időm lemenni, sem pénzem..



2014. márc. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Keresd a társaságot, ne várd, hogy az találjon meg téged. Kicsit pörögj fel, mert nekem úgy tűnik, hogy ez a magányos életmód már kezd maga alá temetni!

Tessék pörögni és nem a gép előtt punnyadni!

2014. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, csak lányban.. Szóval megértelek, barátom.

18L

2014. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam és csak dolgoztam dolgoztam (SÖRRE SEM KÖLTÖTTEM) egyszer csak azt vettem észre 28 évesen hogy Qrva sok pénzem van. 2 évig nem dolgoztam csak éltem kocsikáztam nyaraltam stb pár barátot találtam és egy feleségnek való lányt is a sok kis nyávogós egyetemista p.icsa között.

Most újra csak dolgozom dolgozom dolgozom de vannak már barátaim és menyasszonyom és útban van a baba is.


34éves vagyok.

2014. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Igazad van, tényleg.. Mert nem szoktam meg, hogy egyedül vagyok ilyen helyzetben, de így meg nehéz. Nem tudok felpörögni, pedig szeretnék..


Második: Sajnálom.. Ez az életmód engem tényleg felemészt, nem kell ez nekem.. De mégis ezt kapom.. Te lány vagy, azért szerintem egy lánynak sokkal jobb a helyzete a mai világban, bármikor, bárhol kap pasit, főleg ha még jól is néz ki. És ha már nem vagy egyedül, akkor nem unalmas az élet. :)


Harmadik: Ez szép.. :) Bár úgy gondolnám Én, hogy nem éltem, mert most is ezt gondolom, nem élek.. De a vége a történetnek szép, komolyan mondom, és gratulálok a babához. Mondjuk ez feledteti az egészet, meg hát úgy repülnek az évek.. Igen, azért lehet érezni a különbséget, hogy dolgozol, dolgozol, dolgozol, de nincs senkid. Vagy ha dolgozol, és van mellett valaki, sőt! még gyerkőc is lesz. :) Velem az a nagy baj, hogy nagyon nem szeretek ilyen téren egyedül lenni, ezért voltam már olyan lányokkal is több hónapot, akibe igazából nem is voltam szerelmes.. Persze, hogy tönkrement, mint a mostani is..

2014. márc. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!