Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy régen...

Halloween kópé kérdése:

Miért van az hogy régen bátran tudtam barátkozni és most az idő elteltével nem merek új emberekkel beszélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves fiú vagyok és ma is voltam vendégségben anyukám ismerősénél és az ismerősének volt egy lánya és egy fia és bemutatkoztam meg minden de valamiért nem mertem beszélgetni velük. Féltem hogy le égetem magam egy rossz szóval és ki röhögnek vagy lenéznek. Léci,agyatok normális válaszokat hogy hogyan lehetnék bátrabb,léci előre is köszi.

#magány #félelem #emberi társadalom
2014. márc. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen. 13 éves vagy. Oké. Kisebb korban nincs jelen nagyon a szégyenérzet, nem tudod mi a ciki és mi nem az. Most, hogy idősebb vagy, tudod milyen ciki dolgok vannak és nem szeretnéd átélni. Ennyi. Remélem jó tanácsod agytam.
2014. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél természetes és ne azon rágódj, hogy mi az égő, meg mi nem... lehet, van olyan, amit te természetesnek tartasz és ők nevetnek rajta, de az is lehet, hogy nekik valami természetes, az neked furcsa... emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák. legyél nyitottabb, legyen nagyobb önbizalmad, viselkedj úgy, ahogy suliban és nem lesz gond...
2014. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valami olyasmi van, hogy magát a beégést is te csinálod. szóval nem az a dolog az amit elcseszel, hanem ahogy erre reagálsz. szinte bármilyen kínosnak számító szituból ki lehet jönni jól, ha nem záródsz be. valami poén, vagy esetleg maga az, hogy nem jössz zavarba, már meg is töri az égés pillanatát. szóval úgy tudsz nem félni az égéstől, ha tudod hogy az kezelhető. mint ahogy az ejtőernyős sem fél, hogy nem nyílik ki az ernyője, mert ha ez meg is történik, onnantól még van tovább. cselekszik tovább.


szóval dumálj és ha valami kretén helyzet jön, akkor is dumálj tovább, nevess, viccelj valami. csak ne fagyj le. és akkor ők sem fogják égőnek tartani azt ami akár az is lehetne.

2014. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat meg próbálok mindent :)
2014. márc. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!