Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan törhetném meg a jeget?...

Hogyan törhetném meg a jeget? Miért vagyok zárkózott, magányos? Több lent.

Figyelt kérdés
25F vagyok, sok kötöttséggel(dolgozom, egyetem). Alapvetően jó körülmények között élek, de vannak szociális problémáim. Egy hosszabb kapcsolatomnak fél éve lett vége, ami alatt majdnem teljesen elhanyagoltam a régi barátaimat. A nehezén már túl vagyok, nem akarok ezzel senkit terhelni, lezártam, és néha eljárok már új ismerősökkel is beszélgetni, szórakozni, újabban ismét sokat sportolok. Mégis, negyedannyira vagyok nyitott, mint korábban. Próbálok hobbikat találni, van pár ötletem, csak épp időm nem sok. Hogy tudnék újra pezsegni, nyitni emberek felé?

2014. márc. 2. 19:58
 1/5 anonim válasza:
nem teljesen világos, hogy miben is változtál, miért nem vagy nyitott, és jó lenne-e neked minden pontosan úgy, mint annak előtte volt.
2014. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régebben nem okozott gondot akár ismeretlenekkel is beszédbe elegyedni, laza voltam. Oké, komolyabb lettem, de zárkózott is. Azt hiszem csalódtam is emberekben, és naivitás terén is változtam. Már nincs FB-om, nem msn/skype/gchat-ezek, nem tartom a kapcsolatot kb. 4-5 emberen kívül senkivel.
2014. márc. 2. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
2014-ben nem vagy sehol online. Grat, elzártad magad a világtól. Szó nincs róla, hogy online kell élni vagy akármi, de ésszel használva egyáltalán nem haszontalan dolog egy Facebook. Ezt a "csalódtm az emberekben" szöveget hagyd meg az önsajnálók klubjába inkább, talán ismered az összes embert a világon? Nahátakkor. Hogy nyiss az emberek felé. Fejezd be az önsajnálatot, igenis fogj bele új hobbikba, járj el ide-oda. Kérdezd meg a kollégiáidtól, hogy hogy vannak. Hogy telt a hétvége. Kommunikálj.
2014. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, töltödj fel valami kellemes hobbival. Ha csalódtál az emberekben, jobb is, ha olyanokkal ismerkedsz, akik hasonlóak hozzád, nem tök ismeretlenekkel a kocsmában.
2014. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, értékelem!
2014. márc. 3. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!