Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzem ezt? Folyton este...

Miert erzem ezt? Folyton este 5 fele elkesredek, maganyosnak erzem magam es komolyan foglalkoztat az ongyilkossag.

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Oljem meg magam? Talan csak az elok viselik a sebeket

2014. márc. 7. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta, én egyszer megpróbáltam megölni magam, de félbe szakították. Viszont most így visszatekintve örülök, hogy nem történt meg. Nincs valami fényes életem, de valahogyan belém vésődött az élni akarás. Ne add fel várd ki mit hoz még az élet.
2014. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rajtam segítettek olyan emberek akik azt tűzték ki célul hogy a lelkileg gyengébbeket megsegítsék,régen volt hogy nem akartam élni,de én szó nélkül,titkon terveztem a lezárást.


Fejezd be a nyavalygást,ezt tedd.

2014. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Isten se segit
2014. márc. 7. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig 5 óra fele érzed ezt?
2014. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írd le konkrétan mi fáj, hátha tud valaki segíteni neked. Szerintem mindenből lehet kiutat találni, nem szabad sosem feladni. Mondom ezt úgy, hogy én sem látom túl sok értelmét az életnek, de ha már megszülettünk, akkor próbáljuk kicsit jobbá tenni az életünket...
2014. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne istenképet keress magadnak,ne egy megmentőt,egyetlen személy van aki a valóság minden pillanatában képes segíteni és az te magad vagy.
2014. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hormonváltozások, és hangulatváltozás! gondolom tini korban vagy! Ilyen kor változik a legtöbbet a hangulatod, én is szoktam így érezni magam! De ilyenkor mindig dobd fel a kedvedet, egyél megy egy csokit, vagy beszélj egy olyan személlyel akit szeretsz, vagy menny el valamerre kikapcsolódni!:) És ne foglalkoztasson az öngyilkosság, nagyon buta dolog! Gondolj arra hogy a családodnak hogy hiányoznál!!! MINDIG LÉGY ERŐS! :)
2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen szerintem is a hormonok:( és mindig 5 körül
2014. márc. 7. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Isten se segít? Nahát, a teremburáját az ilyen istennek! Minek tartod?

Egyébként képzeld el, másnak se segít. Senkinek se segít. Ők mégis valahogy egész jól elvannak. Kapd össze magad, és menj ki a szabadba! Gyönyörű napsütés van, itt a tavasz, szóval az élet gyönyörű! Csak vedd észre, és hagyd a csudába az önsajnálatot!

2014. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!