Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit dolgozol? Szereted a...

Mit dolgozol? Szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
Mindig arra vágytál hogy azzal foglalkozhass amit éppen csinálsz?
2014. márc. 12. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy nyomdában dolgozom, mint könyvkötő. Gépek mellett.. Azért itt dolgozom, mert ez a szakmám, és kevés angol tudással már az is nagy szó, hogy felvettek. (angliai nyomdában dolgozom)

Nem szeretem a munkámat, mert sokszor monoton, unalmas. Arról nem is beszélve, hogy felesleges szakma, mert bárki akit az utcáról behívnak 2-3 hét alatt megtanulja mit kell csinálni (nem nagy ördöngösség)

Sosem akartam lenni könyvkötő, sőt nyomdában sem akartam dolgozni, de nem volt választásom. Anno annak idején apám döntése volt ez. Vagy ezt tanulom, vagy foghatom a cuccomat, és mehetek amerre látok. 15 évesen nehéz lett volna annak idején egyből az utcára kerülni ( amikor én voltam ennyi idős, akkor a kötelező tanév 14 év volt, simán kidobhatott volna)

2014. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Családi vállalkozásban dolgozom, a főprofilunk a mező-és erdőgazdálkodás. Az én feladatom a számlák kiállítása, a különböző hivatalokkal történő kapcsolattartás, vetőmag rendelés, házi pénztár vezetés, szóval minden olyasmi,ami nem a földeken vagy az erdőben zajlik. Szeretem, annak ellenére, hogy néha nagyon unalmas tud lenni. Van amikor hirtelen van nagyon sok munkám, viszont van pl. most is, hogy az égvilágon semmi dolgom nincs. Nem, nem mindig erre vágytam, régebben orvos szerettem volna lenni, de ez volt a könnyebbik út, és én ezt választottam.

N/25

2014. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Recepciós és értékesítő vagyok egy gyönyörű szállodában. Minden nehézségével együtt szeretem csinálni, igen. De nem ez életem vágya, vannak más terveim, főleg azokra az időkre, mikor már anyuka leszek. :)

Alapvetően kiegyensúlyozott életet élek!

2014. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Informatikus vagyok és nagyon unalmasnak találom a szakmámat. Szívesebben lettem volna színész vagy főszakács!
2014. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Titkárnő vagyok. Sosem akartam egész nap irodában ülni, de ezt hozta az élet. Igazából a turizmus érdekel, nyelvtudásom is megvan hozzá. Tulajdonképpen elvagyok a mostani munkámmal, mert jó a társaság, jófejek a kollegák, rendes a főnök.
2014. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
a napnál fűtő segéd,így hogy van látszata tetszik nagyon .Igaze aze hogy most már melegszik a levegő? na majd még jobban belehúzok. -36F-
2014. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Beágyazott rendszerek/mikrokontrollerek programozásával, áramkörtervezéssel foglalkozok saját vállalkozásban. Szeretem csinálni, azért választottam.
2014. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felszolgálóként dolgozom egy hotelben és nem szeretem a munkámat. Későn érett meg bennem a gondolat, hogy mivel is lenne kedvem foglalkozni. Sajnos. Így nem volt ambícióm, nem tanultam tovább, nem akartam olyat tanulni évekig, olyanra feltenni az életem, ami nem érdekel igazán. Most már tudom, mi az ami mélységesen foglalkoztat, de már késő.
2014. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Masszőr. Szeretem csinálni, csak épp nincs vendégkör, és mint látom rohadtul nincs is igény rá. Most épp kényszervállalkozó vagyok benne, de még 0ra sem sikerül kihozni a hónapjaimat. 2-3 hónap és megyek a híd alá.
2014. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Segítő szakmám van, bántalmazott gyerekekkel foglalkozom. Meg van a szépsége, egyben nagyon nehéz is. Nem tervezem, hogy hosszútávon folytatom, mert nagy érzelmi teherbírást követel nap, mint nap szembesülni az embertelenséggel. Megelégszem annyival, amennyit megtehetek, ha ez fél óra felszabadult játék, akkor ennyit tehettem. Értékelem a kapcsolatokat. Közben tanulom önmagam, milyen út vezetett számomra idáig. Szerencsés vagyok, hogy olyan szakmám van, amivel más területen is el tudok helyezkedni. Voltak megingások, lehet, hogy nem ezt kellett volna választanom? Aztán mindig oda jutok, máshoz nincs érzékem. Nem mondom, hogy szeretem a munkám, azt sem, hogy nem, de jól meg vagyok vele. Amikor ezt választottam, fogalmam sem volt arról, hogy ezt fogom csinálni.
2014. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!